Neler Yeni

Bilgisayara virüs bulaştı, gmail hesabım çalındı

tifosi16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Fatih
İyi günler, crackli dosya indirirken bilgisayarıma virüs bulaştı. Birkaç gün önce instagram hesabımda kontrolsüz bir şekilde takipçi artışı ve beğeniler olmuştu. Şimdi ise gmail hesabım çalındı. Kurtarma e postasını, telefon numarasını vs. değiştirmişler. Ne yapmam gerekiyor.
Bilgisayarımda 2 ssd var, formatlarken windowsun kuruluğu olduğu ssd yi formatlamak yeterli olur mu virüsten kurtulmak için

grasdiyas

80+ Silver
kaspersky ile tarama yap istersen temiz olsun diye windows kurulum ekranında tüm diskleri sıfırla
Mesaj otomatik birleştirildi:

flash belleğe virüs bulaştırmamaya dikkat et dodi repack kullan bide

tifosi16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kaspersky ile tarama yap istersen temiz olsun diye windows kurulum ekranında tüm diskleri sıfırla

flash belleğe virüs bulaştırmamaya dikkat et dodi repack kullan bide
bilgisayardaki önemli dosyalarımı nasıl yedeklemeliyim, harici harddiske kopyalasam sıkıntı olur mu.
repack dediğiniz nedir

grasdiyas

80+ Silver
bilgisayardaki önemli dosyalarımı nasıl yedeklemeliyim, harici harddiske kopyalasam sıkıntı olur mu.
repack dediğiniz nedir
kopyala kaspersky ile tararsın
sitenin ismi o

30 günlük deneme al iptal et sonra kaspersky yı

grasdiyas

80+ Silver
kaspersky indirmiştim zaten bu gmail çalınma olayı olmadan
ha ucuz zaten gayet iyi gmail şifreni ruhi1234 felan yaptın heralde nası başardınki isteyerek bile yapmam şahsen

tifosi16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ha ucuz zaten gayet iyi gmail şifreni ruhi1234 felan yaptın heralde nası başardınki isteyerek bile yapmam şahsen
trojanlı dosya indirdim hocam, bütün şifrelerim ellerine geçti yani, gmail hesabımda da 400k izlenmesi olan youtube hesabım vardı. diğer gmail hesaplarımda bir şey yok, sadece youtube kullandığımı patlattılar

grasdiyas

80+ Silver
formatı flash bellek ile mi yapmalıyım, sıfırdan kurulum ?
istersen çek format flaş la yada kaspersky ile taramada yapabilrsin benim tercihim ne olur olmaz tüm diskleri silip temiz kurulum yapardım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
961,995
Üyeler
151,838
Son üye
antolyn
Top Bottom