Neler Yeni

Bilgisayarcılar İle Anınız

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
GTA 5 açar mı abi ? (tabi ki böyle bir şey sormadım)

pentiti

80+ Silver
Bilgisayarcı değil de babam bana kızıyordu darboğaz diye bir şey yok nerden çıktı forumdakiler yanlış söylüyor diye. Darboğaz olur baba kullanamam RX 480 ile Quad CPU'yu diyordum. Sonra AMD Software uygulaması yeterli değil dedi ve bana inandı.

JokerAllame

80+ Silver
hayır tabii ki piyasanın bilincindeyim vede bilgisayarcı babamın çocukluk arkadaşı
Zaten en çok tanıdık kazıklıyor beni de abim dediğim akrabamız kazıklamıştı o günden sonra da ne selam verdim ne de görüştüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

GTA 5 açar mı abi ? (tabi ki böyle bir şey sormadım)
Aga ben de buna tüm oyunları açar mı sormuştum hepsini ağlatır bu ekran kartı zaten en yeni model ben sana ucuza topladım demişti ekran kartım 1650sdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayarcı değil de babam bana kızıyordu darboğaz diye bir şey yok nerden çıktı forumdakiler yanlış söylüyor diye. Darboğaz olur baba kullanamam RX 480 ile Quad CPU'yu diyordum. Sonra AMD Software uygulaması yeterli değil dedi ve bana inandı.
Ben benimkilere anlattım okumuş etmişler insanlar bu kolpaya o kadar çok güveniyorlar ki herkesten bekleriz onlardan beklemeyiz diyorlar neyse sonra tek tek anlattım onlarda ikna oldular aileler de cidden çok inanıyorlar bunlara

Son düzenleme:
Top Bottom