Neler Yeni

Bilgisayarda herhangi bir oyun açıldıktan bir süre sonra kapanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ertuğrul Söğütcü
Merhabalar,

Bilgisayarımda i3-9100F 3.60 GHz işlemci, AMD Sapphire Nitro + RX 580 Ekran kartı mevcut. GTA 5 ya da FiveM'de 10 - 15 saat oynarken hiçbir sorun olmuyor ancak, Steam üzerinden herhangi bir online oyun açtığımda (CS:GO, Day by Daylight vs.) yarım saat bir saat sonra bilgisayarımın ekranı kapanıyor daha sonra bilgisayar tamamen kapanıyor. Power kablolarını ve anakarta bağlı kabloları kontrol ettim. Hiçbir sorun gözükmüyor. Ancak sorunun nerede olduğunu bulamadım. Son 2 günde ise FiveM'de oynarken 2 defa kapandı. Sorunu bulamadım. Varsa bir öneriniz yazarsanız çok sevinirim.

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Radeon wattman hatası mı var acaba. Bende de wattman hatası var çok sinir bozucu nasıl çözeceğimi bulamadım gerçekten bilenler varsa bilgilendirirse sevinirim.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Sıcaklıklar ne durumda?

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Sıcaklıklar ne durumda?
Benim ekran kartım Rog strix rx570. Radeon ayarlarından fan ayarı açıyorum. Dün pubg lite oynadım sıcaklık 65-70 arasıydı fan hızı %60daydı ortlama 1650RPM civarındaydı. Oyunu kapattım ardından googleye girdim tak pc kitlendi ekran gitti. Mecbur reset attım kasadan sonra açıldı radeon wattman ayarları geri yüklendi diye bildirim geldi.

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Kasa psu nedir? Depolama nedir?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Benim ekran kartım Rog strix rx570. Radeon ayarlarından fan ayarı açıyorum. Dün PUBG lite oynadım sıcaklık 65-70 arasıydı fan hızı %60daydı ortlama 1650RPM civarındaydı. Oyunu kapattım ardından googleye girdim tak PC kitlendi ekran gitti. Mecbur reset attım kasadan sonra açıldı radeon wattman ayarları geri yüklendi diye bildirim geldi.
Sana sormadım, konu sahibine sordum.

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Sana sormadım, konu sahibine sordum.
Kardeşim etiket veya alıntı yapmadan yazınca bende genel olarak yazdın sanıp başıma geleni anlattım. Bilgin varsa yardımcı olursun yoksa cevap vermezsin veya bilmiyorum dersin. Hemen hemen aynı sorunu yaşıyorum konu sahibiyle.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Kardeşim etiket veya alıntı yapmadan yazınca bende genel olarak yazdın sanıp başıma geleni anlattım. Bilgin varsa yardımcı olursun yoksa cevap vermezsin veya bilmiyorum dersin. Hemen hemen aynı sorunu yaşıyorum konu sahibiyle.
Tavrını düzeltir misin?
Hemen hemen aynı sorun olduğunu nereden biliyorsun?

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Tavrını düzeltir misin?
Hemen hemen aynı sorun olduğunu nereden biliyorsun?
Kardeşim sen kimsin :D ?
Ne sanıyorsun kendini yaşın kaç başın kaç. Düzgünce yazıyorum hakaret mi ettim küfür mü ettim ? Ukala cevaplar veriyorsun.
Adam başına gelenleri yazmış benimde başıma aşağı yukarı aynı sorunlar geliyor belki aynı sorunu yaşıyorum adamla bunu sende bilmiyorsun bende bilmiyorum.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Kardeşim sen kimsin :D ?
Ne sanıyorsun kendini yaşın kaç başın kaç. Düzgünce yazıyorum hakaret mi ettim küfür mü ettim ? Ukala cevaplar veriyorsun.
Adam başına gelenleri yazmış benimde başıma aşağı yukarı aynı sorunlar geliyor belki aynı sorunu yaşıyorum adamla bunu sende bilmiyorsun bende bilmiyorum.
İyi günler diliyorum. Seninle uğraşamam.

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
İyi günler diliyorum. Seninle uğraşamam.
Uğraşamazsın zaten. Öyle kendini bir şey sanma buralarda. Reel de konuşabilecek misin bakalım böyle karşımda sanaldan artislenme. Düzgünce soru soruyoruz adam gibi cevap ver.

Top Bottom