Neler Yeni

Bilgisayardan daha iyi ses almak için ne yapmak gerekiyor ?

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,021
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Merhabalar, müzik dinlerken ve oyunlarda daha iyi ses almak için ne yapmam gerekiyor daha iyi derken daha yüksek değil daha gerçekçi ses istiyorum ne yapmalıyım yazılımsal bir şeyde olabilir yada parayla alınan bir üründe olabilir

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Celal Can
Fiziksel olarak ses kartları mevcut. Anakartın ses yongası iyi değilse ses kartı tavsiye ederim. Onların da kalitelileri uçmuştur kesin.

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,021
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiziksel olarak ses kartları mevcut. Anakartın ses yongası iyi değilse ses kartı tavsiye ederim. Onların da kalitelileri uçmuştur kesin.
Ortalama bir ses kartı önerebilir misiniz ? Piyasasını bilmediğimden bir bütçe veremiyorum a320lerin ses yongası iyi değildir heralde, ve dac denen bir şey duydum ses kalitesini arttırıyordu sanırsam almamı önerir misiniz ?

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Celal Can
Creative Sound Blaster Audigy RX ses kartını bir inceleyin isterseniz, 2. elde falan bulunabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ortalama bir ses kartı önerebilir misiniz ? Piyasasını bilmediğimden bir bütçe veremiyorum a320lerin ses yongası iyi değildir heralde, ve dac denen bir şey duydum ses kalitesini arttırıyordu sanırsam almamı önerir misiniz ?
Tam bilmiyorum oraları ya. Yüzeysel bir bilgim var.

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,021
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Creative Sound Blaster Audigy RX ses kartını bir inceleyin isterseniz, 2. elde falan bulunabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tam bilmiyorum oraları ya. Yüzeysel bir bilgim var.
Teşekkürler hocam

GRDL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Mehmet Gürdal
Windows uzamsal ses efektini aç. Varsa wave maxx audio'yu kullanmayı öğren. Parametrik eq'yu çözersen ses konusunda gaming kulaklığa ihtiyaç duymazsın.

Top Bottom