Neler Yeni

Bilgisayarı nasıl açacağım?

ozzieee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
ege
Tabilona geri gönderseydiniz, destek hattı ile iletişim kurarak boşa masrafa gerek yok adam topluyorum ayağına 500 1000 tl para alır en az, psu kablosuda yoksa 200 tl ver der ne anladın bu işten?
Hmmmm evet doğru diyorsunuz ama maalesef biraz geç kaldım. Peki eğer tebilon bana güç kablosu yollamamışsa bilgisayarcı bana güç kablosu bulabilir mi?

Emardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Emircan Doğankaya
Hmmmm evet doğru diyorsunuz ama maalesef biraz geç kaldım. Peki eğer tebilon bana güç kablosu yollamamışsa bilgisayarcı bana güç kablosu bulabilir mi?
Bilgisayarcılarda güç kablosu bolca var bulur belki hediye eder tanıdık diyorsunuz.

ozzieee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
ege
Bilgisayarcılarda güç kablosu bolca var bulur belki hediye eder tanıdık diyorsunuz.
Eder diye düşünüyorum ya bir sorum olacaktı normalde tebilonun bana göndermiş olması gereken kablodan farklı bir kablo verirse herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım bilgisayarda?

Emardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Emircan Doğankaya
Eder diye düşünüyorum ya bir sorum olacaktı normalde tebilonun bana göndermiş olması gereken kablodan farklı bir kablo verirse herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım bilgisayarda?
Güç kabloları standart değişmiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,079
Üyeler
156,432
Son üye
scaryido89
Top Bottom