Neler Yeni

Yardım BİLGİSAYARIM 95 DERECEYİ GÖRÜYOR

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
ismail
Üfle birazcık işlemciye.İmdat demeye başlamış

1453mami

80+
Stok soğutucu ise de olur uzun süre çalışmasından kasanın filtrelerinin toz tutmasından da olur bana kalırsa kasanızı yıkayıp kule tipi cooler master, paranız yetiyorsa nzxt sıvı soğutucu almanızı tavsiye ederim
hocam sizce 120mm için kule mi yoksa sıvı mı

Starlex

80+ Bronze

Starlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
TunaErsoy
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Yardım-Konu Dışı
Discord
turgut#1980
rdr2 oynuyorum ayarlarım optimize edilmiş ayarlarda pc boşta 65 derece filan oluyor soğutucu amdnin stok soğutucusu işlemcim r5 5600 ekran kartım asus rx 6700xt 12gb anakartım asus prime B450M-K II120mm bir kule tipi yada sıvı soğutma arıyorum kasanın camı o kadar sıcak oluyor ki sucuk pişircem yani o kadar çok sıcak oluyor ekran kartım 60 dereceyi geçmiyor kasam:
kasa fanı bir de termal macun yenilemesi yapın. fanlarınızı temizleyin. Bilgisayarınız laptop ise altındaki soğutucuyu aktifleştirin yada alın.

Starlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
TunaErsoy
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Yardım-Konu Dışı
Discord
turgut#1980
kasa fanı bir de termal macun yenilemesi yapın. fanlarınızı temizleyin. Bilgisayarınız laptop ise altındaki soğutucuyu aktifleştirin yada alın.
+ Bilgisayar da kaynak kullanımında tasarrufa gidin. Arkadaki programları az şekilde açın ve kendinize bir sınır koyun. Bilgisayarınızı zorlayacak oyunları düşük grafiklerde çalıştırın. Termal Macun yenilemesini acilen yapın. Ayriyeten bir virüs taraması da yapın, belki birşeyler çıkar. Bu konuda önerebileceğim tek antivirüs, Kaspersky olacaktır.

1453mami

80+
hocam pcyi yeni aldım ne termal macunu yav :oops:
Soketi nedir anakartın
https://www.asus.com/tr/motherboards-components/motherboards/prime/prime-b450m-k-ii/techspec/ anakartım bu hocam ben pek bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

+ Bilgisayar da kaynak kullanımında tasarrufa gidin. Arkadaki programları az şekilde açın ve kendinize bir sınır koyun. Bilgisayarınızı zorlayacak oyunları düşük grafiklerde çalıştırın. Termal Macun yenilemesini acilen yapın. Ayriyeten bir virüs taraması da yapın, belki birşeyler çıkar. Bu konuda önerebileceğim tek antivirüs, Kaspersky olacaktır.
kaspersky kullanıyorum zaten hocam

Starlex

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,405
Üyeler
151,225
Son üye
namnam10