Neler Yeni

Bilgisayarım Açıldıktan Hemen Sonra Donuyor

VDGood

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Black Mamba
Sorunun neyden kaynaklı olduğunu bilmiyorum ama 3 gün önce bilgisayarımı temizlemek için ramleri çıkarttım ve geri taktığımda bilgisayarı ilk açtığım zaman siyah ekranda kaldı sonra restart attım yine olmadı ramlerin yerlerini değiştirdim bilgisayar açıldı ama ertesi gün şifremi yazıp masaüstüne geldiğim zaman direk donuyor ve siyah ekranda kalıyor bilgisayar az önce bios dan ramlerin xmp profilini 1 den 2 ye çektim şimdi donma veya takılma yok çok karıştı aklım yardım ederseniz sevinirim.
Ayrıca Olay Görüntüleyicisine baktığım zaman Olay 41 Kernel-Power Hatası aldığım gözüküyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,425
İsim
Murat Orhan
Sorunun neyden kaynaklı olduğunu bilmiyorum ama 3 gün önce bilgisayarımı temizlemek için ramleri çıkarttım ve geri taktığımda bilgisayarı ilk açtığım zaman siyah ekranda kaldı sonra restart attım yine olmadı ramlerin yerlerini değiştirdim bilgisayar açıldı ama ertesi gün şifremi yazıp masaüstüne geldiğim zaman direk donuyor ve siyah ekranda kalıyor bilgisayar az önce bios dan ramlerin xmp profilini 1 den 2 ye çektim şimdi donma veya takılma yok çok karıştı aklım yardım ederseniz sevinirim.
Ayrıca Olay Görüntüleyicisine baktığım zaman Olay 41 Kernel-Power Hatası aldığım gözüküyor.
Ssd veya hdd sorununa benziyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,425
İsim
Murat Orhan
Öyle olduğunu düşünmüyorum önceden de işlemcimle ilgili bir sorun yaşamıştım fakat ssd sorunu dediler ama ssd ile ilgili bir sorun çıkmadı
Islemci bu tur sorunlara yol acmaz. Ssdnizin modeli nedir

VDGood

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Black Mamba
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• Ekran Görüntüsü (49).png
    Ekran Görüntüsü (49).png