Neler Yeni

Bilgisayarım Açılıyor Ekran Gelmiyor

alp97

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
alp a
Merhaba, sabah açılan bilgisayarımda Bluetooth olmadıgı için otomatik sürücü güncelleyen bir yazılım yüklemek gibi bir hata yaptım. Sonrasında bilgisayarım açılmamaya başladı, açılıyor fakat ekran ve klavye fareye güç gelmiyor. RAM'leri çıkartıp sildim, işlemci fanında bir sorun olup olmadığına bakmak için tekrar söküp montajını yaptım, ekran kartını da aynı şekilde sonrasında. Çözüm bulamayınca SSD ve hard diski söktüm fakat bana mısın demedi. Kasa açılıyor, fanların hepsi çalışıyor sorunsuz bir şekilde, ben kapatmadığım sürece kapanmıyor. Öyle bir sorunla da karşılaşmadım, acaba ne yapabilirim, yardım edebilir misiniz?

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

ANAKART : GA-H110M-Gaming 3​

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mehmet
Knk o zaman sıfırla yada pc yi tamire getir sorunu öğren

alp97

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
alp a
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bios ekranına ulaşabilsem her şeyi halledicem ramleri silip tekrar taktım slot değiştim ekran kartını söküp anakarttan ekranı bağladım olmadı sonrasında işlemci soğutucusunu söktüm temassızlık mı var acaba diye oradada değildi ssd ve hddyi söktüm sonrasında fakat ekran hala gelmior bios pilini söküp 20dkda bekledim güç geliyor anakarta işlemci fanı ve ledler yanıyor fakat ekran gelmiyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,213
Üyeler
146,663
Son üye
lightwqw
Top Bottom