Neler Yeni

Bilgisayarım aniden kapandı

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
İlkay Burak SAYAR
Arkadaşlar skyrim oynuyodum.Oynarken aniden kapandı.Hemen fişi cektim.Kasaya baktığımda hala ekran kartında güç girişinin üzerindeki ışık yanıyordu.(Ekran kartım ASUS rx 470 4gb).Açmaya çalıştım yine açılmadi.Aradan 5-10 dk geçti.Tekrar güç düğmesine bastım.Bu sefer kasanın rainbow fanları yanıp söndü.Ama hala ekran kartındaki ışık yaniyordu.Acaba PSU damı sıkınti var bilmiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

NOT:Bu arada kasam GAMEBOOSTER G08B

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Arkadaşlar skyrim oynuyodum.Oynarken aniden kapandı.Hemen fişi cektim.Kasaya baktığımda hala ekran kartında güç girişinin üzerindeki ışık yanıyordu.(Ekran kartım ASUS rx 470 4gb).Açmaya çalıştım yine açılmadi.Aradan 5-10 dk geçti.Tekrar güç düğmesine bastım.Bu sefer kasanın rainbow fanları yanıp söndü.Ama hala ekran kartındaki ışık yaniyordu.Acaba PSU damı sıkınti var bilmiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

Psu modelin nedir hiçbir hareketlenme olmuyorsa güç kaynağindan olabilir.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7

Hocam merhaba zaten sabah arkadaşlarda cevap verir önerim ilk olarak bios pilini çıkartıp takmak sonra ramleri çıkartıp bidaha takin son olrak psu garanti var ise psuyu garantiye vermek iade etme hakkınız var ise direk iade edin

Top Bottom