Neler Yeni

Bilgisayarım bi anda donup kalıyor

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Arkadaslar olmuyordu hiç olmaya basladı donup kalıyor herhangi bir şey acıkken de donabiliyor hiç bir şey yapmıyorkende donabiliyor donup kalıyor reset atıyorum. öyle düzeliyor bu sorunu nasıl düzeltcem yazılımsal mıdır?donanımsal mı ? işlemci termal macun sürmeyeli 7 ay falan oldu ondan dolayı falan olabilir mi?sistem 8 yıllık eski ama böyle bir hata yapmıyordur
İşlemcin nedir?

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,042
İsim
Lokman Açil
Arkadaslar olmuyordu hiç olmaya basladı donup kalıyor herhangi bir şey acıkken de donabiliyor hiç bir şey yapmıyorkende donabiliyor donup kalıyor reset atıyorum. öyle düzeliyor bu sorunu nasıl düzeltcem yazılımsal mıdır?donanımsal mı ? işlemci termal macun sürmeyeli 7 ay falan oldu ondan dolayı falan olabilir mi?sistem 8 yıllık eski ama böyle bir hata yapmıyordur

Hocam bendede aynı sorun oluyor ama kaynağını buldum HDD sıkıntı çıkartıyor oyunu başka diske kurduğumda aynı sorunu yaşamadım

berkay SİCİMLİ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
BERKAY SİCİMLİ
Hocam bendede aynı sorun oluyor ama kaynağını buldum HDD sıkıntı çıkartıyor oyunu başka diske kurduğumda aynı sorunu yaşamadım
benim normal youtube falan acıksa da olabiliyor bakalım hdd test ediyoruz

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,042
İsim
Lokman Açil
benim normal youtube falan acıksa da olabiliyor bakalım HDD test ediyoruz

Hocam ben test ettim ama bir sorun çıkmadı HD tune programında ama HDD olduğuna inanıyorum bilgisayarcı ramlerde sıkıntı olabilir diyor ama ramlerde sıkıntı yok

berkay SİCİMLİ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
BERKAY SİCİMLİ
Hocam ben test ettim ama bir sorun çıkmadı HD tune programında ama HDD olduğuna inanıyorum bilgisayarcı ramlerde sıkıntı olabilir diyor ama ramlerde sıkıntı yok
sen sorunu oyunları baska d sürücüsüne falan yükleyip mi düzelttin sorunu

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,042
İsim
Lokman Açil
sen sorunu oyunları baska d sürücüsüne falan yükleyip mi düzelttin sorunu

Oyunlarım yerel D klasörüne kurulu hepsi bilgisayarım kitlenip kalıyordu bilgisayara reset atmadan düzelmiyordu sonra yerel C kurudum oyunu bir sorun olmadı gayet normal şekilde oynadım :)

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Top Bottom