Neler Yeni

Çözüldü✓ Bilgisayar hatası, Çözüldü

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Toprak
C0F8A2CA-D63F-43B8-8154-69C8C25FCBF3.jpeg

Son düzenleme:

selcukhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Selçuk Han Zengin
Flash ile bios üzerinden mi atıyordun?

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Toprak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

spitfire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Burak
Kurulumu yarida biraktigin icin Windows hataya dusmus. Kurulum sirasinda Boot secenegini otomatik olarak Windows Boot Manager'e ayarliyor. Bios'a girip tekrardan 1st Boot'u flash diskiniz olarak secip kaydedin sizi yine kurulum ekranina atacak. Ondan sonra o yarim biraktiginiz D diski maalesef sifirlamaniz/formatlamaniz lazim. Ondan sonra C' i de formatlayip temiz kurulum yapabilirsiniz.

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Toprak
Kurulumu yarida biraktigin icin Windows hataya dusmus. Kurulum sirasinda Boot secenegini otomatik olarak Windows Boot Manager'e ayarliyor. Bios'a girip tekrardan 1st Boot'u flash diskiniz olarak secip kaydedin sizi yine kurulum ekranina atacak. Ondan sonra o yarim biraktiginiz D diski maalesef sifirlamaniz/formatlamaniz lazim. Ondan sonra C' i de formatlayip temiz kurulum yapabilirsiniz.
biosta ne yapacağım pek anlamıyorum detaylı yardımcı olurmusunuz instagram veya dc üzerinden. minnettar olurum.

selcukhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Selçuk Han Zengin
biosa girip bir kaç ayar yapıp sonra boot menü üzerinden fotmatı başlabailirsiniz. Burada Del tuşuna basarak biosa girmeye çalışın anakartınızın modelini öğreni direk ekranda yazar sonra youtubeye bios üzerinden format ve anakartınızın modeli ile hangi işlemler yapmanız gerekiyor bunu öğrenin..

neura

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Yiğit Erdem
biosta ne yapacağım pek anlamıyorum detaylı yardımcı olurmusunuz instagram veya dc üzerinden. minnettar olurum.
Orda sistemi nereden başlatacağını seçeceğin bir ayar sen onu ssd yerine Flash belleğini seçeceksin ve tekrardan kurulum yapacaksın

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları
Boot kısmına gelip flashi en üste çekeceksin yanlış yazma ihtimalin olabilir başka pcden tekrar yazıp deneyebilirsin

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Toprak
cok sağolun sayenizde hallettim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

dediğiniz gibi yaptım çözdüm, herhangi bir ssd veya hdd zarar görmemiştir değil mi?

spitfire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Burak
cok sağolun sayenizde hallettim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

dediğiniz gibi yaptım çözdüm, herhangi bir ssd veya hdd zarar görmemiştir değil mi?

Sorun olmaz veri yazıp sildiniz sadece. Program kurup silmissiniz gibi dusunun.

Top Bottom