Neler Yeni

Bilgisayarım bütün uğraşlarıma rağmen mavi ekran hatası veriyor

ENES27BMW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Enes

Resmi sitede paylaşılmış, istersen bunları bir dene.
Çok teşekkür ederim Evet verdiğiniz resmi sitede paylaşılan bilgileri tek tek inceledim genelde yazılımsal olduğu söyleniyor. Fakat ben format atsam da düzelmedi. Mehmet abi Asus aura sync den kaynaklanabileceğini söyledi. Sizce de öyle midir? Ama aylardır Asus böyle bir sorun karşısında kullanıcılarını madur bırakır mı? Sorunu çözmez miydi bugüne kadar

knozhupgrade

80+ Bronze
Çok teşekkür ederim Evet verdiğiniz resmi sitede paylaşılan bilgileri tek tek inceledim genelde yazılımsal olduğu söyleniyor. Fakat ben format atsam da düzelmedi. Mehmet abi Asus aura sync den kaynaklanabileceğini söyledi. Sizce de öyle midir? Ama aylardır Asus böyle bir sorun karşısında kullanıcılarını madur bırakır mı? Sorunu çözmez miydi bugüne kadar
Resmi sitede 3. Parti yazılımlarını kaldırmanız söyleniyor. Mutlaka bir ilişkisi vardır. Windows da yazılımsal hata dan çok ne var :)

ENES27BMW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Enes
Markaların ek yazılımları konusunda o kadar emin olma derim. Aylardır çok basit bir sorunun bile halledilmediğine tanık oldum, örneğin Armoury Crate yazılımı Türkçe dil seçiliyken açılmıyor son yamada :)
Mehmet abi açıkçası donanımsal bir sorunum olmasından çok endişeliyim.

Biliyorum Sizler de yoğunsunuz Kusura bakmayın size zahmet veriyorum ama Eğer sizin için de uygun olursa Vermiş olduğum minidump dosyasına bakabilir misiniz? En azından donanımsal bir sorun olmadığını garantililesem bile bana yeter içim rahat olur. Şimdiden çok teşekkür ederim. Saygılar..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Resmi sitede 3. Parti yazılımlarını kaldırmanız söyleniyor. Mutlaka bir ilişkisi vardır. Windows da yazılımsal hata dan çok ne var :)
Evet doğrudur çok haklısınız. Dediğinizi mutlaka deneyeceğim. Ama takdir edersiniz ki ışıkları aktif kullanan biri olarak Aura Sync'siz nasıl olacak hiç bilmiyorum. umarım yeni güncelleme ile çözerler. Bir de benim anlamadığım şey ise bu kadar aktif kullanıcı varken acaba diğerlerinde de bu hata oluyor mu

Top Bottom