Neler Yeni

Bilgisayarım geldi ne yapmalıyım

Laz53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Mert kar
Arkadaşlar pcm geldi ekran kartı dışında hersey monte edilmiş sadece ekran kartı ve ssd yok (ssd dışarıdan aldım gelmesini bekliyorum) ekran kartını nasıl takacağım yardım edermisiniz

tunahangenç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Tunahan Genç
Arkadaşlar pcm geldi ekran kartı dışında hersey monte edilmiş sadece ekran kartı ve ssd yok (ssd dışarıdan aldım gelmesini bekliyorum) ekran kartını nasıl takacağım yardım edermisiniz
bununla ilgili yt de videolar burdan yazarsak anlamazsın belki onlara bakıp daha iyi anlarsın

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,011
İsim
Batuhan Divrik
slotun orada kapakçık var onu açmamışsın ondan olmuyor aşağı doğru ittir o kapakçığı aç öyle olur.

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Yok izliyorum da ekran kartını sokmaya çalışıyorum olmuyor nedense
Kulakçığı aç ekran kartının o anakarta giren yeri varya oraya ilk bi oturt sonra bastır bi çıt sesi gelmesi lazım geldiyse kontrol et oturduğundan emin ol sonra vidalarını sık

Laz53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Mert kar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kulakçığı aç ekran kartının o anakarta giren yeri varya oraya ilk bi oturt sonra bastır bi çıt sesi gelmesi lazım geldiyse kontrol et oturduğundan emin ol sonra vidalarını sık
sonra stress testi yap
slotun orada kapakçık var onu açmamışsın ondan olmuyor aşağı doğru ittir o kapakçığı aç öyle olur.
Taktım ekran kartını ama üstündeki güç kaynağına sokacak kablo kasada olmadı lazım deilmi burda bütün kablolar takılı acaba takililardan birini mi cikarcam

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Taktım ekran kartını ama üstündeki güç kaynağına sokacak kablo kasada olmadı lazım deilmi burda bütün kablolar takılı acaba takililardan birini mi cikarcam

Psu dan şöyle bir kablo gelir onu takman lazım
Ekran Alıntısı.PNG

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,059
Üyeler