Neler Yeni

Bilgisayarım ile nasıl para kazanabilirim?

Rascheon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Efe Tokaç
Bildiğiniz gibi karantina/korona günlerinde eve hapsolduk ve benim gibi bir çok oyuncunun gününün nerdeyse tamamı evde geçiyor, hem de 20 yaş altıysanız daha beter. Asıl konu şu, oyun oynamayı artık bir kenara bırakıp başka bilgisayarım ile birlikte nasıl para kazanabilirim? Çok profesyonel olmasam da Adobe PS kullanarak veya giriş seviyesi İngilizcem vs. ile neler yapıp ticarete nasıl dökebilirim? Veya farklı önerileriniz varsa hepsine açığım şimdiden teşekkürler.

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Adobe XD , Figma gibi programlar kullanarak insanların mobil uygulamalarına/internet sitelerine yeni arayüzler tasarlayabilirsin. Ve bunları bionluk üzerinden yaparsan para kazanırsın. Dribble ve behance üzerinden ilham alabilirsin.

Bir rehber bırakayım şöyle ; Adobe XD nedir?

Sunay

80+ Silver
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,703
İsim
Sunay Koçak
Steam
https://steamcommunity.com/id/xsunay/
Discord
Sunay #3109
Ekran kartın iyi ise etherium madenciliğini araştırıp girişebilirsin. Kazandığın para ile de işini büyütürsün.

Rascheon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Efe Tokaç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartın iyi ise etherium madenciliğini araştırıp girişebilirsin. Kazandığın para ile de işini büyütürsün.
Bunu düşündüm ama maalesef grafik kartım bu işi yapacak kadar yeterli değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Hasan-KOÇ
Adobe XD , Figma gibi programlar kullanarak insanların mobil uygulamalarına/internet sitelerine yeni arayüzler tasarlayabilirsin. Ve bunları bionluk üzerinden yaparsan para kazanırsın. Dribble ve behance üzerinden ilham alabilirsin.

Bir rehber bırakayım şöyle ; Adobe XD nedir?
figma tam olarak nedir yani css veya html bilmeden web sitesi oluşturabiliyormuyuz?
yani böyle bişe varsa boşuna öğrenmeyeyim yardımcı olursan sevinirim.

Top Bottom