Neler Yeni

Yardım Bilgisayarım Oyuna Girdikten Sonra Kapanıyor [Laptop]

livai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Halil Gökkaya
Instagram
halil.exe
Steam
Livai
Bilgisayarımın uzun zaman önce ekran kartı bozulmuştu ve ekranda çizgiler ve karıncalanma oluyordu ekran kartını devre dışı bıraktım doğal olarak işlemcinin içindeki hd graphics 4000 i kullanıyordum fakat bir zaman sonra bilgisayarım oyundayken bir anda kapanmaya başladı en düşük sistem isteyen oyunlarda bile yapıyordu bunu fanın bozuk olduğunu farkettim ve fanı yaptırdım birkaç ay daha düzgün bir şekilde çalışmaya devam etti fakat son 1 aydır sürekli olarak kapanıyor bunu nasıl çözebilirim bu arada laptop yaklaşık 7 yıllık biliyorum baya eski bir şey :D

TurkLee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mehmet
Isınmadan Dolayıdır Dostum Temizle İçini Yapabilirsen Termal Macunu Yenile Ve Laptop Fanı Al Altına

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,334
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Fanı bozuksa o cihaz ısına ısına lehimleri bozmuştur çoktan. Çok yanlış kullanmışsınız cihazı...

livai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Halil Gökkaya
Instagram
halil.exe
Steam
Livai
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,334
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
fanı bozuk değil şuan bozulduğunda fark edip yaptırmıştım
1 ay boyunca bozuk fanla çalışıp deli gibi ısınmış hocam cihaz yaptırsan ne olacak iş işten geçtikten sonra :)

livai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Halil Gökkaya
Instagram
halil.exe
Steam
Livai
bu arada bilgisayar sadece oyunda değil boştayken bile kapanıyor

livai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Halil Gökkaya
Instagram
halil.exe
Steam
Livai
1 ay boyunca bozuk fanla çalışıp deli gibi ısınmış hocam cihaz yaptırsan ne olacak iş işten geçtikten sonra :)
1 ay boyunca bozuk kullanmadım hocam 1 aydır bunu yapıyor ve fan gayet güzel çalışıyor

pargali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Veysel Gökçe
Bilgisayarımın uzun zaman önce ekran kartı bozulmuştu ve ekranda çizgiler ve karıncalanma oluyordu ekran kartını devre dışı bıraktım doğal olarak işlemcinin içindeki hd graphics 4000 i kullanıyordum fakat bir zaman sonra bilgisayarım oyundayken bir anda kapanmaya başladı en düşük sistem isteyen oyunlarda bile yapıyordu bunu fanın bozuk olduğunu farkettim ve fanı yaptırdım birkaç ay daha düzgün bir şekilde çalışmaya devam etti fakat son 1 aydır sürekli olarak kapanıyor bunu nasıl çözebilirim bu arada laptop yaklaşık 7 yıllık biliyorum baya eski bir şey :D
Aynısı kuzenimde yaşanıyor kendisi dün bana getirdi onun sorunu şarj cihazındaydı şarjdayken pcyi açamıyordu ama şarjı dolduktan sonra oynayabiliyordu seninkide büyük ihtimalle şarj cihazı veya bataryadandır birde fan bozuk demişsin 20 30 liraya bi laptap soğutucu alabilirsin kuzenimede onu tavsiye etmişler zaten ilk başta bilgisayarcıya gittiğinde almıştı 20 30 liraya pc buz gibi olduğu halde kapanıyordu en sonunda bulduk sende deneme yanılma ile birşeyler yapmaya çalış daha sonra son durumu bizlerle paylaşmanı rica ediyor başarılar diliyorum kolay gelsin. (Şarj mı Şarz mı karıştırmış olabilirim dalga geçmeyin xD)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,607
Üyeler
140,671
Son üye
ardah
Top Bottom