Neler Yeni

Yardım Bilgisayarım Oyuna Girdikten Sonra Kapanıyor [Laptop]

pargali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Veysel Gökçe
Bu arada termal macunlarıda değiştirmenizi tavsiye ederim YouTube'den bakın gayet basittir yapılımı bilgisayarcılardanda bulabilirsiniz en fazla 20 TL'ye orta kalite iş görür bi macun alırsınız miktarına dikkat edin kullanırken videolardaki tavsiyelere uyarak bir çok video var YouTube'de.

livai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Halil Gökkaya
Instagram
halil.exe
Steam
Livai
Aynısı kuzenimde yaşanıyor kendisi dün bana getirdi onun sorunu şarj cihazındaydı şarjdayken pcyi açamıyordu ama şarjı dolduktan sonra oynayabiliyordu seninkide büyük ihtimalle şarj cihazı veya bataryadandır birde fan bozuk demişsin 20 30 liraya bi laptap soğutucu alabilirsin kuzenimede onu tavsiye etmişler zaten ilk başta bilgisayarcıya gittiğinde almıştı 20 30 liraya pc buz gibi olduğu halde kapanıyordu en sonunda bulduk sende deneme yanılma ile birşeyler yapmaya çalış daha sonra son durumu bizlerle paylaşmanı rica ediyor başarılar diliyorum kolay gelsin. (Şarj mı Şarz mı karıştırmış olabilirim dalga geçmeyin xD)
Teşekkür ederim laptop fanı aldım zaten şarj cihazına bir bakacağım

livai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Halil Gökkaya
Instagram
halil.exe
Steam
Livai
Bu arada termal macunlarıda değiştirmenizi tavsiye ederim YouTube'den bakın gayet basittir yapılımı bilgisayarcılardanda bulabilirsiniz en fazla 20 TL'ye orta kalite iş görür bi macun alırsınız miktarına dikkat edin kullanırken videolardaki tavsiyelere uyarak bir çok video var YouTube'de.
Teşekkürler deneyeceğim

Top Bottom