Neler Yeni

Bilgisayarım ufak ısınınca oyundan atıyor

qParadox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Yasin Birgin
Forza Horizon4 - Ets2 - Valorant gibi oyunlarda 15-20 dakika oynayınca hiç hata vermeden oyundan atıyor ve bu son zamanlarda olmaya başladı sizce neden olabilir çok sıkılmaya başladım

SİSTEM:
RX 7900xt
R9 7900X
32gb ddr5 ram

Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Mustafa Yüşa Varlı
PSU ile ilgili bir sıkıntı olabilir Stres testi yapmayı deneyin aynı sonucu veriyorsa ondan kaynaklanıyor olabilir
Not:bende de aynısı oluyordu

oEnesQlf

80+ Silver
Forza Horizon4 - Ets2 - Valorant gibi oyunlarda 15-20 dakika oynayınca hiç hata vermeden oyundan atıyor ve bu son zamanlarda olmaya başladı sizce neden olabilir çok sıkılmaya başladım

SİSTEM:
RX 7900xt
R9 7900X
32gb ddr5 ram
Msi afterburner ile oyun içi sıcaklıklarının kontrol edip yazar mısın ve termal macunu en son ne zaman yeniledin soğutucu olarak ne kullanıyorsun

qParadox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Yasin Birgin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
PSU ile ilgili bir sıkıntı olabilir Stres testi yapmayı deneyin aynı sonucu veriyorsa ondan kaynaklanıyor olabilir
Not:bende de aynısı oluyordu
stres testinde hic sıkıntı cıkmadı ama oyunlarda hep atıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Msi afterburner ile oyun içi sıcaklıklarının kontrol edip yazar mısın ve termal macunu en son ne zaman yeniledin soğutucu olarak ne kullanıyorsun
50-60 derece üstünü hiç görmüyorum üstünü görmek zaten nasip olmuyor direk atıyor

360ml sıvı soğutucu gamebooster

Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Mustafa Yüşa Varlı
stres testinde hic sıkıntı cıkmadı ama oyunlarda hep atıyor

50-60 derece üstünü hiç görmüyorum üstünü görmek zaten nasip olmuyor direk atıyor

360ml sıvı soğutucu gamebooster
Driverler güncel mi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,268
Üyeler
157,052
Son üye
kspmhmt