Neler Yeni

Bilgisayarımı Parça Parça Upgrade edicem bilgili arkadaşları içeriye bekliyorum.

Eren07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Eren Ergin
Arkadaşlar 4-5 sene önce casperin i7 6700 işlemcili gtx750ti ekran kartı olan hazır kasasını almıştım şimdi parçalar arıza çıkarmaya başladığı için parça parça upgrade yapmayı düşünüyorum işlemcimin şimdilik yeterli olduğunu düşünüyorum o yüzden ona bütçe ayırmıcam psu daha önce değişmişti ve 450w lık dandik bi psu alındı onu mecbur yenisini alıcam bide ekran kartım arızalı çok zorlayınca kitleniyor ekran kartıda değişicek şimdi size sormak istediğim şu önce gaming kasa ve 650w 80+ bi psu alsam (kasa ve psu tek paket olarak satılıyor) bide 2k civarı fiyatlarda bi ekran kartı alsam mesela RX 580 8GB OC DDR5 gibi (misal olarak bu ekran kartını yazdım bunun denginde başka bi ekran kartıda olabilir) neyse bunları almayı düşünüyorum ama şimdilik ana karta bütçe ayırmak istemiyorum çünkü anakart alırsam ekran kartının bütçesinden kısmam gerek sorum şu ana kartım 300liralık eski bi ana kart ana karta RX 580 8GB OC DDR5 ekran kartı, i7 6700 işlemci, 650w 80+ psu, bağlasam ana kart herhangi bi darboğaz veya sıkıntı yaratırmı dandik bi anakart olması bi sorun oluştururmu yoksa ekran kartına 2k vermek yerine 1.5k verip 500lirayada bi anakart almam gerekirmi yoksa eldeki anakartı kullanıp bikaç al sonra yeni bi anakart almam yeterli olurmu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

anakartın markası : CASPER H110M4-C43 DDR4

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
950,513
Üyeler