Neler Yeni

Bilgisayarımın ekranı bir anda gidiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
eyyub sabri güler
Bilgisayarımın ekranı bir anda gidiyor ve geri gelmiyor bilgisayarımı yeniden başlatınca amd software hata veriyor ve renkler soluk oluyor ve bir süre sonra gene ekran siyah oluyor sebebi nedir ekran kartı : asus dual rx6600 işlemci : ryzen 5 5600

NORRRMAAANNN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Mustafa Aydemir
Bilgisayarımın ekranı bir anda gidiyor ve geri gelmiyor bilgisayarımı yeniden başlatınca amd software hata veriyor ve renkler soluk oluyor ve bir süre sonra gene ekran siyah oluyor sebebi nedir ekran kartı : asus dual rx6600 işlemci : ryzen 5 5600
amd yazılım hatası driverin ne

NORRRMAAANNN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Mustafa Aydemir

oflee123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
ATIF YILDIZ
Dostum ben de rx 6600 aldım umarım soğutacak cinsten sorunlar yoktur

Miragess

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Onur Tk
Soğutacak derken ekran kartından soğutacak nefret ettirecek anlamında. Yolda benim kart
amd kart alacaksan çok dikkat edeceksin ya sisteminde 3. parti yazılım olmayacak sistem parçaların birbiriyle uyumlu çalışacak hdd nin sağlığı bile önemli ilk aldıgım da hdd vardı pc de sürekli oyunlarda crash veriyordu ssd ye geçtim şimdilik sorun yok gibi ama bakalım her an bir şey olabilir amd sonuçta:

ibrahimcancl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
takma kafana ben alıştım

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
eyyub sabri güler
amd kart alacaksan çok dikkat edeceksin ya sisteminde 3. parti yazılım olmayacak sistem parçaların birbiriyle uyumlu çalışacak hdd nin sağlığı bile önemli ilk aldıgım da hdd vardı pc de sürekli oyunlarda crash veriyordu ssd ye geçtim şimdilik sorun yok gibi ama bakalım her an bir şey olabilir amd sonuçta:
biz kardeşimle ortak kullanıyoruz ben birtek oyun oynuyorum o 3. parti yazılım felan indirmiş crackli edit programı felan silersem düzelir mi ?

EfoWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Süleyman Efe Erdoğmak
İlgilendiği Kategoriler
İç Donanımlar, Çevre Birimleri, Cep Telefonları, Konsollar, Ağ Sistemleri
Dostum ben de rx 6600 aldım umarım soğutacak cinsten sorunlar yoktur
Hocam illa AMD denmiyorsa, AMD ekran kartı alınmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

biz kardeşimle ortak kullanıyoruz ben birtek oyun oynuyorum o 3. parti yazılım felan indirmiş crackli edit programı felan silersem düzelir mi ?
Konu dışı ama illa ihtiyacı varsa davinci indirsin.

oflee123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
ATIF YILDIZ
Ryzen 5 5500 ve m2 ssd ile kullanacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ryzen 5 5500 ve m2 ssd ile kullanacağım
Uygun olduğu için aldım

Top Bottom