Neler Yeni

Bilgisayarın Yeniden Başlatma Sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ege Kanık
Arkadaşlar iyi akşamlar. Bilgisayarımın kendini yeniden başlatma sorunu vardı bayadır. Bugün yeni psu ile denedik. Yine aynısını yapıyor. Sebebi ne olabilir? Bütün parçaları sıfır aldım. 1.5 yıl oldu toplayalı. Ama bu sorun 650w psudan 850w a geçtiğmden beri yaklaşık 1 yıldır yapıyor. Bazen uzun süre yapmıyordu. Şimdi sıfır yeni psu ile aynı sorunu yaşıyoruz.
Pny 3080 10gb+11400f+b560torpedo+850w gols psu(800w ile de denendi)+h510elite kasa+balistik 2x8 cl16 3600mhz ram+ 2x500g m2 ssd+ 4f hava soğutucu
hocam 700w psu ile 3090 da herhangi bi problem olmadan 6 aydır oynuyorum reset mavi ekran vs yaşamadım hiç sorun psu kaynaklı değil onu biraz pahalı yönden öğrenmişsiniz malesef:) ben sorunun ram kaynaklı olduğunu düşünüyorum genelde mavi ekranları hep mavi ekrandan yiyordum onun dışında belki yazılımsal bi durum olabilir anakart bios güncellemesi bios pili çıkarıp takma vs bunları deneyebilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam 700w psu ile 3090 da herhangi bi problem olmadan 6 aydır oynuyorum reset mavi ekran vs yaşamadım hiç sorun psu kaynaklı değil onu biraz pahalı yönden öğrenmişsiniz malesef:) ben sorunun ram kaynaklı olduğunu düşünüyorum genelde mavi ekranları hep mavi ekrandan yiyordum onun dışında belki yazılımsal bi durum olabilir anakart bios güncellemesi bios pili çıkarıp takma vs bunları deneyebilirsiniz
mavi ekranları ram kaynaklı yiyordum*

Veysel35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Veysel Tunç
Mesaj otomatik birleştirildi:

mavi ekranları ram kaynaklı yiyordum*
600w ile bende 3080 kullandım. Reset sorunu psu yetmediğinden değil direkt bozuk olmasından kaynaklı olabilir diye düşünüyorudum

Top Bottom