Neler Yeni

Bilgisayar Yeniden Başlatma Sorunu

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,437
İsim
Emre Zengin
Hocam 2 gün yapmadı. Bugün gün boyu oyun oynadım. En son kardeşim 1 saattir cod warzone oynadı 2 kez kapandı. Bios güncellemesi yaptık yine yaptı.
Warzone'a RAM yetmiyor olabilir aslında hocam. Kaç GB RAM var sende? MSI Afterburner üstünden kullanım değerlerini kontrol eder misin oyundayken?

Veysel35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Veysel Tunç
Warzone'a RAM yetmiyor olabilir aslında hocam. Kaç GB RAM var sende? MSI Afterburner üstünden kullanım değerlerini kontrol eder misin oyundayken?
Şimdi uzun zamandır oynamadığım rdr yi denedim o da 1 saat sonunda yaptı. Ramler 16gb hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum ekran siyah mı oluyor yoksa sanki sen elinle basmış gibi yeniden mi başlatılıyor?
Tık diyip gücü kesiyor, siyah oluyor ekran sonra Windows yeniden başlatma ekranı. Tuşa uzun basarsın kapanır ya onun gibi olup bir anda açılıyor

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,437
İsim
Emre Zengin
Şimdi uzun zamandır oynamadığım rdr yi denedim o da 1 saat sonunda yaptı. Ramler 16gb hocam
MSI Afterburner yükleyip RAM kullanım oranlarına bakabilir misin? İşletim sistemi Windows 11 mi?

YusufShn01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
635
İsim
Yusuf Emre Şahin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tık diyip gücü kesiyor, siyah oluyor ekran sonra Windows yeniden başlatma ekranı. Tuşa uzun basarsın kapanır ya onun gibi olup bir anda açılıyor
Çok yüksek ihtimalle güç kaynağı arızalı

Veysel35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Veysel Tunç
MSI Afterburner yükleyip RAM kullanım oranlarına bakabilir misin? İşletim sistemi Windows 11 mi?
Birde hocam 3080'i tek psudan giden tek 8 pin çoklayıcı 16 ile kullanıyorum bu sebep olabilir mi? İki pcie kablosu mu bağlayayım psuya 8+8 şekilde

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,437
İsim
Emre Zengin
Birde hocam 3080'i tek psudan giden tek 8 pin çoklayıcı 16 ile kullanıyorum bu sebep olabilir mi? İki pcie kablosu mu bağlayayım psuya 8+8 şekilde
8+8 kullan bakalım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,742
Üyeler
147,597
Son üye
nothing1
Top Bottom