Neler Yeni

Bilgisayarınız Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı kullanıyor. yazısı

veceaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Vedat Acar
Dxdiag tanı aracında "Bilgisayarınız Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı kullanıyor. En iyi deneyim için Windows Update'den veya donanım üreticinizin web sitesinden en son sürücüleri alın. Daha fazla bilgi için Microsoft 'Temel Görüntü Bağdaştırıcı'yı aratın " diye bir yazıya denk geldim bunun ne demek olduğu hakkında biri yardımcı olursa sevinirim.

Yakard11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Deniz Yakar
gpu ekran kartı drvierdır dirver booster ile güncelle istersen . ekran kartı güncelleme hatası olablir

75Cent

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ali Yıldırım
Dxdiag tanı aracında "Bilgisayarınız Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı kullanıyor. En iyi deneyim için Windows Update'den veya donanım üreticinizin web sitesinden en son sürücüleri alın. Daha fazla bilgi için Microsoft 'Temel Görüntü Bağdaştırıcı'yı aratın " diye bir yazıya denk geldim bunun ne demek olduğu hakkında biri yardımcı olursa sevinirim.
Anladığım Kadarıyla Microsoft Kendi Driverını Kullanıyor Ek Bir Program Kullanmanıza Gerek Yok Adımlarımı takip ederseniz kolayca halledersiniz.
Arama Yerine Aygıt Yöneticisi Yazın
Gelen Yerden "Görüntü bağdaştırıcıları" Bölümüne Girin
Büyük İhtimalle Orda Microsoft İle İlgili Şeyler Yazar. Ona Sağ Tıklayın Ve Sürücüyü Güncelleştir Diyin.
Gelen Yerden "Bilgisayarımdaki Sürücülere Göz at" bölümüne tıklayın.
"Bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listeden seçmeme izin ver" bölümüne tıklayın.
Ardından Gelen Kısımdan Kendi Ekran Kartı/Yada APU Grafik Kartınızı Seçin.
Umarım Yardımcı Olmuştur. :)

Ekler

• Ekarsan Alıntısı.PNG
    Ekarsan Alıntısı.PNG
    10.6 KB · Hit: 147
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    20.7 KB · Hit: 147
  • Ekran aaaAlıntısı.PNG
    Ekran aaaAlıntısı.PNG
    16.2 KB · Hit: 149

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,025
İsim
uwu

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,733
İsim
Emre Zengin
Sisteminin grafik kartı ya da kartları nedir hocam?
Mesaj otomatik birleştirildi:

gpu ekran kartı drvierdır dirver booster ile güncelle istersen . ekran kartı güncelleme hatası olablir
O tür programları asla önermiyorum. Bilgisayarı çökertip yavaşlatmaktan başka hiçbir amaçları yok.

veceaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Vedat Acar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sisteminin grafik kartı ya da kartları nedir hocam?

O tür programları asla önermiyorum. Bilgisayarı çökertip yavaşlatmaktan başka hiçbir amaçları yok.
ekran kartım RX 6650XT

Anladığım Kadarıyla Microsoft Kendi Driverını Kullanıyor Ek Bir Program Kullanmanıza Gerek Yok Adımlarımı takip ederseniz kolayca halledersiniz.
Arama Yerine Aygıt Yöneticisi Yazın
Gelen Yerden "Görüntü bağdaştırıcıları" Bölümüne Girin
Büyük İhtimalle Orda Microsoft İle İlgili Şeyler Yazar. Ona Sağ Tıklayın Ve Sürücüyü Güncelleştir Diyin.
Gelen Yerden "Bilgisayarımdaki Sürücülere Göz at" bölümüne tıklayın.
"Bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listeden seçmeme izin ver" bölümüne tıklayın.
Ardından Gelen Kısımdan Kendi Ekran Kartı/Yada APU Grafik Kartınızı Seçin.
Umarım Yardımcı Olmuştur. :)
Bende en son driver 2022'nin nisan ayı olarak gözüküyor

Ekleme Yapayım: Ekran Kartımın en yeni driverini yükledim sorun da çözüldü çok teşekkürler.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,932
Üyeler
156,860
Son üye
iboshko
Top Bottom