Neler Yeni

bilgisayarım da hz düştü

sekmet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mert çakır
144hz ekran kullanmama rağmen 64hz e düştü uykuya alamıyorum direkt öyle bi seçenek yok amd sürücüsünü açamıyorum ramleri tak çıkar yaptım hata veriyo sorunla daha öncelerden de karşılaştım sebebini bilmiyorum nasıl çözebilirim
xfx rx5600xt 6gb
r5 3600x
adata xpg 8x2 gb ram
Gigabyte B450M S2H
James Donkey JD240 240GB
WD Blue WD10EZEX 1TB Sata3 7200 Rpm 64 MB

Talha_

80+
Sorununuzun uykuya almak ve amd sürücüsüyle alakasını anlamadım açıklayabilir misiniz ?

sekmet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mert çakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yanlış yazmışım , ramleri tak çıkart yaptım hata vermiyor amd sürücünü açamıyorum hata veriyor ramleri tak çıkart yaptım sorunla daha öncelerden de karşılaştım ...

Aykut D.

80+ Gold
144hz ekran kullanmama rağmen 64hz e düştü uykuya alamıyorum direkt öyle bi seçenek yok amd sürücüsünü açamıyorum ramleri tak çıkar yaptım hata veriyo sorunla daha öncelerden de karşılaştım sebebini bilmiyorum nasıl çözebilirim
xfx rx5600xt 6gb
r5 3600x
adata xpg 8x2 gb ram
Gigabyte B450M S2H
James Donkey JD240 240GB
WD Blue WD10EZEX 1TB Sata3 7200 Rpm 64 MB
ekran kartı sürücüsü çökmüş uykuya ından alaamıyorsunuz driver gincelleyin düzeltin

sekmet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mert çakır
sorunu her yaşadığımda uyku moduna alamıyorum ve amd ekran kartı sürücüsünü açamıyorum neden olduğu hakkında bi bilgim yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

ekran kartı sürücüsü çökmüş uykuya ından alaamıyorsunuz driver gincelleyin düzeltin
bilgisayarı kapatıp açtım ama fayda etmedi driverı silip bir daha mı yüklemem gerek

Talha_

80+
Sürücüyü kuracak dosyayı açamıyorsunuz anladığım kadarıyla. Biosunuz güncel değilse güncelleyin windowsta güncellemeler varsa onları da yapın daha sonra win ctrl shift b ile ekran kartı resetleyin sürücüyü yüklemeyi tekrardan deneyin.

sekmet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mert çakır
Sürücüyü kuracak dosyayı açamıyorsunuz anladığım kadarıyla. Biosunuz güncel değilse güncelleyin windowsta güncellemeler varsa onları da yapın daha sonra win ctrl shift b ile ekran kartı resetleyin sürücüyü yüklemeyi tekrardan deneyin.
hayır direkt sürücüyü açamıyorum

Talha_

80+
hayır direkt sürücüyü açamıyorum
Tamam işte. "Sürücüyü açmak" ibaresi bundan başka bir anlama gelemez zaten. Sürücüyü kuracak programı* da diyebilirdim. Eğer geldiğini düşünüyorsanız ekran görüntüsü falan atıp anlatır mısınız düzgünce.

Top Bottom