Neler Yeni

Bimde satılan cıvık/yumuşak peynirin adı ?

Satashke

80+ Bronze
Arkadaşlar geçen gün bir arkadaşıma ziyarete gittim. Bimden bir peynir almış fakat hangisi olduğunu o da bilmiyor. Peynir böyle sert değil cıvık akışkan bir tipte. Normal peynir gibi değil biraz daha jöle / slime kıvamında yani. Bu peynirin adını bilen var mıdır? Çok çeşit var Bimde. Tek tek denemek sıkıntılı olur.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Labne, Krem Peynir.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,747
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Süzme Peynir
Katı ama bastırdığında krem peynir gibi oluyor,denemiştim çünkü.

Satashke

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Krem peynir ve Süzme peynir değil arkadaşlar. Peynir cıvık bir peynir. Söylediklerinizi denedim

bigmen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Batuhan
Herhangi bir şekli var mıydı (yuvarlak, burgu vs.) yoksa dağınık halde miydi?

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
Arkadaşlar geçen gün bir arkadaşıma ziyarete gittim. Bimden bir peynir almış fakat hangisi olduğunu o da bilmiyor. Peynir böyle sert değil cıvık akışkan bir tipte. Normal peynir gibi değil biraz daha jöle / slime kıvamında yani. Bu peynirin adını bilen var mıdır? Çok çeşit var Bimde. Tek tek denemek sıkıntılı olur.
1618953425929.jpeg

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bim'de çalıştım daha önce. Dediğiniz peynir Dost marka süzme peynir.

Satashke

80+ Bronze
Bim'de çalıştım daha önce. Dediğiniz peynir Dost marka süzme peynir.
Fotoğrafını atabilir misiniz söylediğiniz ürünün? Dost süzme peynir 500 gram tüketiyorum ara ara. Fakat bahsettiğim peynirle alakası yok. Belki başka bir versiyondan bahsediyorsunuzdur.

mert savage

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
mert
İlgilendiği Kategoriler
Dizi , müzik , bilgisayar donanımları , oyun hesap satışları , league of legend , okul , eğitim , giyim.
ekici peynir o

Top Bottom