Neler Yeni

İnceleme Bim'de Satılan Kablosuz Kulaklık Free Sound FS28 İnceleme/Yazı Eklendi

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Merhaba Arkadaşlar,
Bugün Bim'de satışa sunulan Free Sound FS28 kablolu kablosuz kulaklığın incelemesi ile sizlerleyim.
Ürünün Özellikleri ile Başlamak istiyorum :
-Bluetooth 5.0
-187 mah dahili batarya
-Aux çıkışı
-Dahili mikrofon
-6 saat çalışabilme
-Katlanabilir

Ürünün kutu içeriğinde ise :
Micro Usb kablo
Aux Kablo
Kullanım kılavuzu VE ürünün kendisi yer alıyor.

İncelememi iki kısma ayıracağım ilk kısım mobil cihazlar için ikinci kısım ise pc için olacak,dilerseniz birinci kısımla başlayayım.
Ürünün 60 TL lik bir fiyata sahip olduğunu belirtmek istiyorum. Malzeme kalitesi olarak abs kullanılmış,sünger kısımları ve kafa bandı suni siyah dikişli derinden üretilmiş.
Plastik kısımların üstü farklı bir malzemeyle kaplanmış gibi bu da abs nin sertliğini örtmüş, kısmen yumuşak pürüzsüz bir yüzey sağlamış.Aynı durum kırmızı plastikler içinde geçerli.
Sol hopörlörün üstünde bulunan kontrol butonlarında basınca standart bir anahtar kullanıldığını anlıyorsunuz zira basınca tık tık ses geliyor.Bu butonlarda açma kapama düğmesi,ses ayarı,şarkı değiştirme-durdurma ve çağrı yanıtlama-kapatma işlevleri yer alıyor.
Sağ hoparlörün üstünde kırmızı renkle logo basılmış.Bir logo da kafa bandının üstünde yer alıyor.
Sünger kısımlar zaman içerisinde çabuk eskiyecek gibi yırtılmalar görülebilir.
Hoparlörün iç tarafında yer alan metal yüzeylerde marka model ve firma bilgileri yer alıyor.
Hoparlörleri her kulaklıkta olduğu gibi uzayıp kısalabiliyor,kendinize göre ayarladığınızda herhangi bir sertlik baskı söz konusu değil.Süngerler başarılı.

Gelelim ses deneyimine Nokia 6,x2-00 cihazlara bluetooth ile bağlanması 2 sn filan eşlendikten sonra hemen tanınıyor.
Android cihazlarda şarj seviyesini bluetooth menüsünde iken görebiliyorsunuz.(Bluetooth sürümü düşük ise göremiyorsunuz)

-Nokia 6 cihazımla yaptığım ses deneyimini (ekolayzır ayarları normal seviyede)
En üst seviyede aşırı bas vuruyor,tiz sesleri kaybolmuyor.
Orta seviyeye alınca ses düzeyini basın etkisi azaldığından daha dinlenebilir hale geliyor.
Düşük seviyede daha iyi müzik keyfi yaşatıyor. Ekolayzır ayarı yapmak şart.

Ses deneyimi BİR JBL-500 tune değil beklentilerinizi fazla tutmatın.Müzik keyfini tam yaşamayabilirsiniz, benim 6230i nin kulaklığı bundan daha iyi ses deneyimi sunuyor bunda ara sesler kayboluyor.
Dışarıdan gelen sesleri baya kesiyor düşük seviyede bile konuşan kişiyi zor anlıyorsunuz.Çalan müzik dışarıdaki kişiler tarafından net bir şekilde duyulabiliyor yüksek seviyede.

Mikrofon testi gayet başarılı, sesinizi net bir şekilde iletebiliyor.

Aux kablosu kullandığımız zaman ses deneyimi biraz daha iyileşiyor.

Özetle fiyatına göre ses seviyesi makul seviyede.Bassları çok iyi,tizler kaybolmuyor ara sesler ara tonlar sıkıntılı.

-Gelelim 2.Kısma bluetooth adaptörü ile pc ye bağladım.
Fiziksel butonlar pc yi de kontrol ediyor benim merak ettiğim mikrofonu pc de çalışacak mı ?
Mikrofonu da çalışıyor arkadaşlar 60 TL ye daha ne olsun bluetooth modülünüz varsa pc için eşleştirip kullanabilirsiz.

Kablosuz ve kablolu kullanımı ayrıyeten pc de mikrofonun çalışması ve 60 TL fiyatıyla ses kalitesi çok iyi olmasada.
Fiyat perfonmans ürünü olmayı hak ediyor.

Not:Yazı geciktiği için özür dilerim.Videosu ses deneyimi konusunda daha açıklayıcı olacaktır kanal kardeşime aittir.

Son düzenleme:

DonanımFikir

Fikr-i Donanım
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,595
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Bugün satışa sunulan 60 TL ye satışa sunulan. Free Sound FS28 kablosuz/kablolu kulaklığın incelemesini yaptık. İyi seyirler.
Sizce Alınırmıydı
Gaming Gecesini Bekliyorum başka kulaklık için
Ve Rehber yapsaydınız alacaklar için yararlı olurdu

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1