Neler Yeni

Yardım Bios güncellemesi hakkında

Trumbo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Fatih
Merhaba arkadaşlar,

Uzun süredir anakart için bios güncellemesi yapmadım. Şimdi karar verdim yapmayı. Soracağım şuydu, bios versiyonu baya eski olduğundan dolayı çıkan bütün güncellemeleri teker teker atmam gerekiyor mu, yoksa en son paylaşılan güncellemeyi çeksem yeterli midir?

Merhaba arkadaşlar,

Uzun süredir anakart için bios güncellemesi yapmadım. Şimdi karar verdim yapmayı. Soracağım şuydu, bios versiyonu baya eski olduğundan dolayı çıkan bütün güncellemeleri teker teker atmam gerekiyor mu, yoksa en son paylaşılan güncellemeyi çeksem yeterli midir?
en son güncellemeyi yapsan olur da, pc de bi sorun vs yoksa bios güncellemesine gerek yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

bazen bios güncellemesi sistemi yavaşlatabilir de hatta

Trumbo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
en son güncellemeyi yapsan olur da, pc de bi sorun vs yoksa bios güncellemesine gerek yok

bazen bios güncellemesi sistemi yavaşlatabilir de hatta
Şu an bir şey yok gibi de, bilemedim hocam sen öyle diyince

Palo DAYI

80+ Silver

Trumbo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bir şey yoksa gerek de yok hocam, bios güncellemesi sürekli yapılan bir şey değil :)
1.5 senedir yapmadım da, lazımdır diye düşündüm. Öyleyse şimdilik kalsın diyelim. Yaparken de en son güncellemeyi çekersem yeterli o zaman

sıstem stabıl calısıyorsa gerek yok bence
Şu an herhangi bi sıkıntı yok hocam. 1.5 sene gibi bir süre geçti diye yapmayı düşündüm

1.5 senedir yapmadım da, lazımdır diye düşündüm. Öyleyse şimdilik kalsın diyelim. Yaparken de en son güncellemeyi çekersem yeterli o zaman

Şu an herhangi bi sıkıntı yok hocam. 1.5 sene gibi bir süre geçti diye yapmayı düşündüm
ben 4 yıla yakındır yapmıyorum

Palo DAYI

80+ Silver

ben sıstemı toplayalı 1 yıl oldu bende yapmadım
fps sorunu olur kasam donma olur ılerde belkı ozaman sorunu bıos guncellemeyle cozersın
yada baska bır ıslemcı falan alırsın uyumluluk sorunu wardır anakartında bıos guncelleyıp cozersın
sımdılık kalsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,750
Üyeler
149,079
Son üye
KvncNmm
Top Bottom