Neler Yeni

Bios güncellendi pc açılmıyor

sdsss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Emre
Hım peki nasıl yapılıyor bilgim yok yani bi sorun olmaz dimi
hayır sorun olmaz son attığınız ekranın tamamını çekip atın biosta ayarla ilgili sorun olduğunu düşünüyorum kutudan çıktığı gibi kullandığınıza eminseniz dediğimi deneyin bence tamire falan vermediniz değil mi hiç

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Özdamar
hayır sorun olmaz son attığınız ekranın tamamını çekip atın
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayır sorun olmaz son attığınız ekranın tamamını çekip atın biosta ayarla ilgili sorun olduğunu düşünüyorum kutudan çıktığı gibi kullandığınıza eminseniz dediğimi deneyin bence tamire falan vermediniz değil mi hiç
Tamir derken şöyle daha önce bi kere komple kapanmıştı harddiski yanmıştı ssd takıldı

Ekler

• 20201111_221112.jpg
    20201111_221112.jpg
    2.2 MB · Hit: 19

sdsss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Emre

Tamir derken şöyle daha önce bi kere komple kapanmıştı harddiski yanmıştı ssd takıldı
O zaman durum farklı Legacy kurulum mu yapıldı acaba ancak deneyerek bulabilirsiniz benim dediğim gibi restoreyle başlayın açılmadıkça başka olasılıklar denenir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Özdamar
O zaman durum farklı Legacy kurulum mu yapıldı acaba ancak deneyerek bulabilirsiniz benim dediğim gibi restoreyle başlayın açılmadıkça başka olasılıklar denenir.
Boot mode da enter yapınca bu açılıyor

Ekler

• 20201111_221553.jpg
    20201111_221553.jpg
    2.5 MB · Hit: 30
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Özdamar
legacy e alın save diyip deneyin açılacak mı ?
Size nasıl teşekkür edebilirim gerçekten çok teşekkürler açıldı o kadar korktum ki açılmicak diye yarın sabah online dersim var bozulursa falan sıkıntı olcakdı

sdsss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Emre
Size nasıl teşekkür edebilirim gerçekten çok teşekkürler açıldı o kadar korktum ki açılmicak diye yarın sabah online dersim var bozulursa falan sıkıntı olcakdı
Geçmiş olsun, Tamiri yapanlar legacy kurulum yapmış ileride uefi kurulum yaparsanız daha performanslı olur :) bana dua etseniz kaafi hayırlı geceler :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Özdamar
Geçmiş olsun, Tamiri yapanlar legacy kurulum yapmış ileride uefi kurulum yaparsanız daha performanslı olur :) bana dua etseniz kaafi hayırlı geceler :)
merak etmeyin edicem peki şu an performans olarak nasıl birkaybım var uefiye nasıl tekrar geçicem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,773
Üyeler
157,141
Son üye
can2634
Top Bottom