Neler Yeni

Çözüldü✓ BİOS SIFIRLANMIYOR İMDAT

swocth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emin
Arkadaşlar ramlerimi oc yapmak istemiştim deneyerek yapın diyorlardı. Yapılışlarını izledim forumlarda okudum falan ama olmadı. İlk 2 denememde olmadı yani ama bu denemelerden sonra sistem açılıyordu fakat 3. Denememde açılmadı. Sistemin tüm elektriğini kesip Bios pili çıkarıp 5-10-15 dk bekleyerek 3-5 kere denedim olmadı. CMOS pinlerinin arasına tornavida soktum olmadı. Hiçbir türlü ekran klavye mouse gelmiyor. Ramleri çıkarıp yer değiştim yine olmadı. Bios sıfırlanmıyor ne yapacağım?

sontoxic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Semih Nas
sistemin içine etmişsin işte burdan kimse yardımcı olamaz anlayan birine baktırmalısın belki tamir parası çok çıkmaz diye sevin

sey7ullah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
SEYFULLAH KIR
ramleri aşırı voltajdan yakmış olma ihtimali de var başka arkadaşında ram varsa al bir bak
Mesaj otomatik birleştirildi:

açılırsa hemen biosa gir ramleri otomatiğe al aldıklarını da yakma

swocth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ramleri aşırı voltajdan yakmış olma ihtimali de var başka arkadaşında ram varsa al bir bak
Hayır ramlere 1.35 öneriyolardı ilk iki denemede öyle yaptım bir şey oc olmasada sıfırlanıp ekran veriyordu ama 3.
Denemede voltaj düşürüp 1.30 verdim sonra siyah ekran yedim

sey7ullah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
SEYFULLAH KIR
arkadaşım ben bir şey demiyorum ne yaparsan yap öneri de bulunuyorum yok diyon demek ki sorunu biliyon galiba artı olarak " ilk iki denemede öyle yaptım bir şey oc olmasada" cümlesinde ne anlattın anlamadım

swocth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emin
arkadaşım ben bir şey demiyorum ne yaparsan yap öneri de bulunuyorum yok diyon demek ki sorunu biliyon galiba artı olarak " ilk iki denemede öyle yaptım bir şey oc olmasada" cümlesinde ne anlattın anlamadım
O cümlede yanlış yazıp silerken bir cümle silmemisim kusura bakma. Bu arada sistem şimdi açıldı konuyu açtığımdan beridir bios pili çıkık şekildeydi 20dk falan oldu tahminimce. Ramleri eski ayarlarına alıp normal kullanacağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,169
Üyeler
154,350
Son üye
metsun
Top Bottom