Neler Yeni

BIOS'da 16 GB görünen RAM sistemde 7.95 GB görünüyor

deltaxc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
kerem
Eğer sorun bu şekilde de düzelmezse ürününü iade edip yenilerini almanı tavsiye ederim. Zaten yeni toplamışsın normalde olmaması gereken bir sorun yaşıyorsun. Hem ramleri hem ana kartı iade etmelisin son noktada. Nasıl aldın ürünleri siparişle mi dükkandan mı?
Ankartı İtopya'dan ramleri de Vatan'dan.

Ankartı İtopya'dan ramleri de Vatan'dan.
Tamam anladığım kadarıyla online alışverişle aldın yani. 14 gün koşulsuz iade hakkın var kutularına düzgünce koyup gönderebilirsin. Açıklama yapmana bile gerek yok.

emmi

80+
Buradan baktığıma göre ben

Sistemim daha yeni birkaç gün oldu ve böyle bir sorunumla başladım toplama ve kurulumu da sorunsuz yaptım windows kurduğumda böyle bir şeyle karşılaştım.
Bence Bilgisayara Format Atarak Problemini Çözebilirsin.

deltaxc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
kerem
Tamam anladığım kadarıyla online alışverişle aldın yani. 14 gün koşulsuz iade hakkın var kutularına düzgünce koyup gönderebilirsin. Açıklama yapmana bile gerek yok.
4 gün sonra bitiyor.
İşemci pininden kaynaklanabilir deniliyor eğer bir tanesi falan yamuldu diye.

4 gün sonra bitiyor.
İşemci pininden kaynaklanabilir deniliyor eğer bir tanesi falan yamuldu diye.
İşlemciyi çıkartıp büyüteçle dikkatlice bi incele istersen. Ona göre işlemciyi de gönderirsin geri.

Denedim sonuç değişmedi.
Bir daha sorun yaşadığında sorunu çözmek için denediklerini de konunun başında yaz da laf kalabalığı olmasın bak habire ramlerin yerini değiştir falan yazmış millet ;)

deltaxc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
kerem
İşlemciyi çıkartıp büyüteçle dikkatlice bi incele istersen. Ona göre işlemciyi de gönderirsin geri.
İşlemciyi takarken gerilmiştim şimdi tekrar çıkartmayı gözüm kesmiyor sorun çıkacak diye.

İşlemciyi takarken gerilmiştim şimdi tekrar çıkartmayı gözüm kesmiyor sorun çıkacak diye.
İşlemciyi takmakta çok bir şey yok ya çok da dayanıksız bir yapısı yok sadece eldiven kullanman ve sakin olman yeterli. İşlemci pinleri o kadar da dayanıksız değil işlemci kilidini açınca kendini bırakıyor zaten rahatça çıkarırsın.

deltaxc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
kerem
İşlemciyi takmakta çok bir şey yok ya çok da dayanıksız bir yapısı yok sadece eldiven kullanman ve sakin olman yeterli. İşlemci pinleri o kadar da dayanıksız değil işlemci kilidini açınca kendini bırakıyor zaten rahatça çıkarırsın.
Denicem bakalım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,287
Üyeler
156,589
Son üye
Xalionis
Top Bottom