Neler Yeni

Bir arkadaşım kendine zarar vericek diye korkuyorum

whooppy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
süüüüüüü
ne yapıcağımı bilemediğimden konu açtım arkadaşımın psikolojisi cidden çok kötü ve iyi çok mutlu gibi sanıyor kendini.
anne babası ayrı ve hayali eliyle kaldı o yüzden psikolojisi çok kötüyken erkek arkadaşı çok kırıcımı diyim kötü şeyler yaptı ve ayrıldılar zaten arkadaşı vb yok ve psikolojik olarak çok kötü olduğu belli
ama babasına söylesem erkek arkaşa bir şey olabilir ama kız kurtulur çünkü babasının mesleği çok sağlam bir şey ama ben tek başına kalkabileceğimi sanmıyorum garip

Maykıl

80+ Silver
sakın yapmaz diye düşünme ben öyle düşündüm arkadaşım intihar etti

Rulep

80+ Gold

whooppy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
süüüüüüü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ailesinin anlamış olması lazımda anlamadılarsa anlat bence
işte ailesi ayrı olduğu için kızla pek ilgilenemiyorlar hatdaha genellikle kız ailesinde bile kalmıyor

Rulep

80+ Gold
işte ailesi ayrı olduğu için kızla pek ilgilenemiyorlar hatdaha genellikle kız ailesinde bile kalmıyor
ayrı olduklarını atlamışım ailesine anlatta ilgilenmedikleri için sıkıntı senin bir şeyler yapman lazım tek başına ve insan psikolojisi hakkında bilgi birikimimin yoktur diye düşünürsek işin hayli zor

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
semihh
çocuğa zarar vericekse babası yapma bence adam aklıllı ayrılsınlar hocam. forumda yeniyim 10. mesajım hayırlı olsun. yani seviyorsa kız zarar vermesine de katlanamaz heralde

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,304
İsim
Ahmet Sevinç
ne yapıcağımı bilemediğimden konu açtım arkadaşımın psikolojisi cidden çok kötü ve iyi çok mutlu gibi sanıyor kendini.
anne babası ayrı ve hayali eliyle kaldı o yüzden psikolojisi çok kötüyken erkek arkadaşı çok kırıcımı diyim kötü şeyler yaptı ve ayrıldılar zaten arkadaşı vb yok ve psikolojik olarak çok kötü olduğu belli
ama babasına söylesem erkek arkaşa bir şey olabilir ama kız kurtulur çünkü babasının mesleği çok sağlam bir şey ama ben tek başına kalkabileceğimi sanmıyorum garip
hocam arkadaşınsa onu yalnız bırakma destek ol babasıylada konuş tek başna halledebileceğin mesele değil en azından psikoloğaz gönderir belki

whooppy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
süüüüüüü
çocuğa zarar vericekse babası yapma bence adam aklıllı ayrılsınlar hocam. forumda yeniyim 10. mesajım hayırlı olsun. yani seviyorsa kız zarar vermesine de katlanamaz heralde
ayrıldılar ama çocuk kızın psikolojisini altüst ederek gitti yani aslında kız çok değer verirken çocuk vermemiş gibi bir şey

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
semihh
ayrıldılar ama çocuk kızın psikolojisini altüst ederek gitti yani aslında kız çok değer verirken çocuk vermemiş gibi bir şey
hocam çocuk kızla konuşsun ailesi fln girerse olay baya büyür babası siyasetiçi yada başka önemkli yerdeyse çocuğun ailesi hepsi beter olur. iki sevgili ayrılıcak sadece konuşsunlar bitsin gitsin

whooppy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
süüüüüüü
hocam arkadaşınsa onu yalnız bırakma destek ol babasıylada konuş tek başna halledebileceğin mesele değil en azından psikoloğaz gönderir belki
teşekkür ederim yalnız bırakmamaya çalışıcağım

Top Bottom