Neler Yeni

Bir fabrikada çalışıyorum direksiyon eğitimime göndermiyorlar

Necmer

80+
Sürücü kursundan yazili belge aldim direksiyon dersime olduğuna dair fakat göndermiyorlar normalde sabah8 akşam 4 çalışıyorum 8 e mesai ye bıraktılar

Böyle bi hakları var mı

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,246
İsim
Ahmet Deniz
Sürücü kursundan yazili belge aldim direksiyon dersime olduğuna dair fakat göndermiyorlar normalde sabah8 akşam 4 çalışıyorum 8 e mesai ye bıraktılar

Böyle bi hakları var mı
yok.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,846
İsim
ege erdem demirelli
4 de mesai bitiyorsa asgari ücreti bölduğumuz zamanki saatlik ücretin %50 fazlasını vermeleri gerekiyor. Aksi halde 1dk dahi fazla tutamazlar

Necmer

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4 de mesai bitiyorsa asgari ücreti bölduğumuz zamanki saatlik ücretin %50 fazlasını vermeleri gerekiyor. Aksi halde 1dk dahi fazla tutamazlar
Öyle ama sorun benim direksiyon dersim var diyorum ve yazılı bir belge getiriyorum ve hâlâ bırakıyorlar yani bununla ilgili bir kanun yok mu

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,846
İsim
ege erdem demirelli
Öyle ama sorun benim direksiyon dersim var diyorum ve yazılı bir belge getiriyorum ve hâlâ bırakıyorlar yani bununla ilgili bir kanun yok mu
Para veriyorlar mı? İstemezseniz şikayet edin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Para bile verseler tutamazlar

Oscar

80+ Bronze
Aynısını arkadaş yaşadı gündüz vardiyası yerine 1 haftalık gece vardiyasına geleyim dedi kabul etmediler. Gitti çocuk 1 haftalık rapor aldı. Bu Şubat ayında da işten çıkışını verdiler. Sebebi rapor alması.

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,437
İsim
Emre
Ben 2 sene önce aynı durumu yaşamıştım vardiyamı değiştirmiştim

Top Bottom