Neler Yeni

Bir kısım pinleri yamulan son model anakart ne yapılabilir?

R9XTX

80+ Bronze
Son seri bir anakartım var pinlerin bir kısmı yamuldu.Daha alalı 1-2 ay oldu ve çalışıyor ama fps çok düşük ve 2. ram takılmıyor.Ne yapılabilirim?Anakart çöp mü?Garanti dışı kaldı ayrıca.

Dejour

80+ Bronze
Hangi Chipstet ?
Pinler yamulduysa ya hiç çalışmaz yada çalışırsada bazı USB v.b. Portlar işlevsiz hale gelir. Pinler yamulunca aman aman performans düşüşü yaşandığını daha önce görmedim.

R9XTX

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hangi Chipstet ?
Pinler yamulduysa ya hiç çalışmaz yada çalışırsada bazı USB v.b. Portlar işlevsiz hale gelir. Pinler yamulunca aman aman performans düşüşü yaşandığını daha önce görmedim.
B760m.Pinler yamuldu lakin çalışıyor hocam mavi ekran falan da almıyorum.Performans çok düşük.2.ram taktığımda sistem görüntü vermiyor.usb portları sorunsuz çalışıyor.

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Mirhan Yalçın
B760m.Pinler yamuldu lakin çalışıyor hocam mavi ekran falan da almıyorum.Performans çok düşük.2.ram taktığımda sistem görüntü vermiyor.usb portları sorunsuz çalışıyor.
Performans düşükten kastınız nedir sistemi detaylj yazar mısınız

R9XTX

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Performans düşükten kastınız nedir sistemi detaylj yazar mısınız
Sorunun anakarttan olduğunu biliyorum.Pinler yamulduktan sonra performans düşüşleri oldu.Sistemimde bir sorun yok.2.rami takamıyorum.konumu okuduysanız anlarsınız.tek ram kullanıyorum yani.bu da çok fazla performans düşüşü demek.fps dropları oluyor.Performans çok düşük

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Mirhan Yalçın
Sorunun anakarttan olduğunu biliyorum.Pinler yamulduktan sonra performans düşüşleri oldu.Sistemimde bir sorun yok.2.rami takamıyorum.konumu okuduysanız anlarsınız.tek ram kullanıyorum yani.bu da çok fazla performans düşüşü demek.fps dropları oluyor.Performans çok düşük
Yardımcı olamayacağım o zaman daha detaylı açıklayın

Aloncy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Eymen Yılmaz
Nasıl bir detay istiyorsunuz?Her şeyi açıkladım.Pini yamulmuş anakartı ne yapabilirim sorum bu.
Adam öğrenmek istediği detayları sormuş cevap vermemişsin üstte bakarsan hangi detayları istediğini görürsün

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
can
Son seri bir anakartım var pinlerin bir kısmı yamuldu.Daha alalı 1-2 ay oldu ve çalışıyor ama fps çok düşük ve 2. ram takılmıyor.Ne yapılabilirim?Anakart çöp mü?Garanti dışı kaldı ayrıca.
Eğer kırılmadıysa düzeltilebilir kendin yapamıyorsan işin ehli birisine yaptırabilir sin hocam

R9XTX

80+ Bronze
Adam öğrenmek istediği detayları sormuş cevap vermemişsin üstte bakarsan hangi detayları istediğini görürsün
Sorunum sistem ile ilgili değil, anakart ile ilgili.Konum anakart ile ilgili.Sistem ile ilgili değil.Kısacası sorun anakartta.Anakartımın sorununuda detaylı bir şekilde açıkladım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer kırılmadıysa düzeltilebilir kendin yapamıyorsan işin ehli birisine yaptırabilir sin hocam
İşi bilen birini bulmak sorun.Şuan çalışıyor yine de ama dediğim gibi performans sorunu var.

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
Hakan Keser
Fotoğraf atar mısınız rica etsem? Ona göre bir çözüm önerebiliriz.

Farex

80+ Silver
Fotoğraf atar mısınız rica etsem? Ona göre bir çözüm önerebiliriz.
Ben abisiiym onun pinler böyleydi servis 1300 tl para istedi ve garanti dışı kaldı dedi
a846efea-499e-11ef-a083-005056b03705.jpg

Top Bottom