Neler Yeni

Bir Sorayım Nasılsınız Yav?

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Tunahan Özler
Merak ettım Nasılsınız? Hayat ilerleyişi,Yorgunluk,Ülkenin durumu ah ah..

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Anıl Aykın
Yaşamaya çalışıyoruz şükür. Hayat zor ve bazen insan kendi hayatını daha da zorlaştırıyor. Şu an tam olarak "kendim zorlaştırıyorum" kısmındayım. Atlatabilirsem iyi olacağım. Sen nasılsın hocam?

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Tunahan Özler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaşamaya çalışıyoruz şükür. Hayat zor ve bazen insan kendi hayatını daha da zorlaştırıyor. Şu an tam olarak "kendim zorlaştırıyorum" kısmındayım. Atlatabilirsem iyi olacağım. Sen nasılsın hocam?
Çok şükür hocam 16 yaşında berberlik öğrenmeye çalışan hayattan solan bir değişik insana döndüm😁 Genede mutluyum çalışma saatlerim dışında 🥲

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Anıl Aykın
Çok şükür hocam 16 yaşında berberlik öğrenmeye çalışan hayattan solan bir değişik insana döndüm😁 Genede mutluyum çalışma saatlerim dışında 🥲
Ah şu çalışma saatleri. 9 yaşlarımda bende berber olan akrabamın yanındaydım. İlk zamanlar güzel bahşiş geliyordu :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Tunahan Özler
Ah şu çalışma saatleri. 9 yaşlarımda bende akrabamın yanındaydım. İlk zamanlar güzel bahşiş geliyordu :D
Paradan yana sıkıntı yok yav o meslekte😁 Ama günde 12-13 saat çalışıp genellikle gün boyu ayakta kalmakta yoruyor.

Hanaz

80+ Silver
Mutlu olmaya çalışıyoruz işte
Ülkenin ne durumu varmiş ki ( artık bu yönden bakmaya başladım karşıt görüş olup stres yapacağıma ... neyse )

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Tunahan Özler
Mutlu olmaya çalışıyoruz işte
Ülkenin ne durumu varmiş ki ( artık bu yönden bakmaya başladım karşıt görüş olup stres yapacağıma ... neyse )
Mantıklı bakış açısı bende deneyeceğim sağol😁 Ülkenin geldiği hale bak ahshsh saka gibi

Hanaz

80+ Silver
Mantıklı bakış açısı bende deneyeceğim sağol😁 Ülkenin geldiği hale bak ahshsh saka gibi
Nereden nereden nereye neredeeen nereye geldi Türkiye kafayı yememek için dark souls başladım artık boss kesmek için 3 km yürüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Tunahan Özler
Nereden nereden nereye neredeeen nereye geldi Türkiye kafayı yememek için dark souls başladım artık boss kesmek için 3 km yürüyorum
Çok iyi yerlere geldikk kıskanıyorlar🫡 Dark souls ilk defa duydum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,845
Üyeler
151,958
Son üye
IMPOSTER_1916
Top Bottom