Neler Yeni

Bir yilda 20binTL yi,50binTL ye yukseltmek mumkun mu?

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Murat Cemal
vallahi burası türkiye, yıl sonunda 200 bin lira bile olabilir ama o 200 bin 20 binden daha değerli olur mu?

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
elimdeki telefonu satip borsaya girmek istiyorum
-kisa vadeli islem yapmayi sevmiyorum daha cok uzun vadeli yatirimi seviyorum
-borsada yeniyim ve genellikle katilim fonlari ile yatirim yapiyorum,az cok da olsun hisselerde ekliyorum portfoyume
-sizce sattigim telefonun fiyatini sene sonuna cikartabilirmiyim ?
(yazilanlar ve anlatilanlar yatirim tavsiyesi degildir)
:yil sonunda tekrar burada olacagim insallah goruslermi bildirmek isterim sizlere
Helal ile bir yere kadar kazanırsın. Gerisini sen düşün

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,696
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Ben anlamıyorum tam mantığını ben hep altında tutarım zaten her yıl oto 2x leniyor
Hocam aslında çözseniz mesela teyzem üzerinden örnek vereceğim yatırdığı parayı halka arz + hissede tutunca 6 ayda 2x yaptık bile

setxkbmap

80+
Bu yorumu başka bir arkadaşın postuna yazdım ancak buradaki arkadaşların görmesi için tekrar düzenleyerek atıyorum.

Equityrt 'den hafta başı çektiğim data aşağıda. İleri FD/FVAÖK Cari Yıl sıralamasına göre en düşükten yükseğe doğru farklı sektörlere ait bir sepet yaparsınız. Yatırım için Midas uygulamasını tercih edebilirsiniz. Ben Analist sayısı yüksek olanları tercih ettim.

04.24-n.png

Eğer güvenli yol yerine risk almayı daha kısa sürede katlamaya oynamak istiyorsanız Ninjanews sitesinden, fresh news atan telegram kanallarından "News Trading" yapın. Binance futures 'den vur kaç mantığı. Ancak Risklidir. deneyimsizler tercih etmemeli.

Altın, dolar vs. alırsanız enflasyonun altında kalırsınız. yatırdığınız xk 1k vs. xk, 2k olana kadar yılın sonu gelir artı alacağınız mal paranızdan çok zam almış olur.
YTD.​

Mehmet Karahanlı

80+ Bronze
çok güldürdün beni kanki

borsada paranı iyi şirketlere verirsen uzun süreçte kaybın olmaz bu sene içerisinde borsanın şahlanacağını düşünüyorum sadece paran oldukça alım yapmak önemli tek bir parayı al sat yapmak riskli bir işlem açıkçası
Neden güldünüz anlamadım
15000 dolardan daha az bir parayla borsada harçlık alırsınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Baran Ergun
Neden güldünüz anlamadım
15000 dolardan daha az bir parayla borsada harçlık alırsınız
2. kahkahayı tekrar attım sağ ol var ol dostum insanlar portföylerini büyütmek için hani 15.000 dolara getirmek için yatırım yapıyorlar zaten çok komik yorumlar bunlar

TurkishAerospace

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
taha
elimdeki telefonu satip borsaya girmek istiyorum
-kisa vadeli islem yapmayi sevmiyorum daha cok uzun vadeli yatirimi seviyorum
-borsada yeniyim ve genellikle katilim fonlari ile yatirim yapiyorum,az cok da olsun hisselerde ekliyorum portfoyume
-sizce sattigim telefonun fiyatini sene sonuna cikartabilirmiyim ?
(yazilanlar ve anlatilanlar yatirim tavsiyesi degildir)
:yil sonunda tekrar burada olacagim insallah goruslermi bildirmek isterim sizlere
Buda benim sana notum ethereum fiyatı 3272 Dolar 32.35TL en kötü o 20bin TL yıl sonunda 60 70bin olur.

Mehmet Karahanlı

80+ Bronze
2. kahkahayı tekrar attım sağ ol var ol dostum insanlar portföylerini büyütmek için hani 15.000 dolara getirmek için yatırım yapıyorlar zaten çok komik yorumlar bunlar
20k yi bistte büyük şirketlere yatırarak harçlık alırsınız bunun neresini anlamıyorsunuz? ayrıca psikolojik destek almanizi tavsiye ederim

Top Bottom