Neler Yeni

Birbirimize Oyun Önerelim

Rufus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Rufus
Eklemeye gerek duymadım zaten mükemmel olduğundan :D RP si olsun, Atölye haritalarında bulunan prophunt vb. daha bir çok şey çok fazla sarıyor
Beni RP sarmadı pek geçen sene DarkRP'de takılırdım ama ne bileyim oyun modları yada sandboxta takılıp şakalara bakmak daha eğlenceli gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mustafa Eray AKIN
Büyük ihtimalle mount&and blade warband ı biliyorsundur.
Yeni mount &blade oyunu çıktı belki duymuşsundur ismi:Mount & Blade II: Bannerlord.Daha oynamadım ama warband ı oynadım o bile bu kadar güzelse Mount & Blade II: Bannerlord u düşünemiyorum bile :)
Onlara başlamaya niyetim var fakat para biriktirip indirim yakalamaya çalışıyorum. Teşekkür Ederim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

yakuza serisini öneririm küçük bir açık dünyaya sahip ama içi dopdolu ve hikayesi bayağı bir sürükleyici(yakuza 0 kiwami1/2 PC de var 2 nin grafikleri çok iyi diğerleri ps3 te var o yüzden orta)
Bakacağım, Teşekkür Ederim :)

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,729
İsim
Eren Yeager
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mustafa Eray AKIN

SariSapy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Akif AKTAŞ
Selamlar hepinize, sistemim imza bölümünde yazıyor zaten şu ana kadar PC aldıktan sonra oynadığım oyunlar:

-Red Dead Redemption 2 (Gayet Güzel Bir Oyun. Biraz Pahalı Fakat Parasını Sonuna Kadar Hak Ediyor. Online'ını Hiç Beğenmedim Fakat Hikayesi 10/10)
-GTA 5 (Küçüklükten Beridir Çok Hayal Kurmuştum Oynamak Üzerinde :D Hikayesini Bitirip, Online Oynadıktan Sonra Silme Kararı Aldım 8/10)
-CoD: Warzone (Pek Beğenmedim)
-Rust (Makrolar Haricinde Arkadaşlarınızla Kaliteli Vakit Geçireceğiniz Nadir Oyunlardan)
-The Forest (Aynı Şekilde Rust Gibi Arkadaşlarınızla Güzel Vakitler Geçirebilirsiniz)
-Deceit (Gerçekten İArkadaşlarınızla Başladığınız Zamanlar Çok Zevk Alıyorsunuz Fakat Sonlara Doğru Sıkabiliyor. Tabii Arkadaşlarınıza Göre Değişir)
-Left 4 Dead 2 (Arkadaşlarınızla Eğlenceli Vakit Geçirebilirsiniz)
-R6: Six Siege (Arkadaşlarınız Harici Girmenizi Pek Önermem Çok Tilt Olabilirsiniz :D)
-CS:GO (Herhalde Arkadaşları Harici Giren Kalmamıştır Fakat Gene de Söyleyeyim :D Arkadaşlarınız Harici Girerseniz Her Türlü Toxic Oyuncu ile Karşılaşabilirsiniz)
-Watch Dogs 1-2 (Watch Dogs 2 nin Grafikleri Watch Dogs 1 e Kıyasla Gerçekten Çok Güzel Fakat İki Oyun da Hikaye ve Araç Sürüç Açısından Biraz Kötü 5/10)
-Assassin's Creed Black Flag-Unity-Syndicate-Odyssey (Bu Seriyi Oynamanızı Kesinlikle Tavsiye Ederim Gerçekten Oynarken O Stealth Moduna Çok Ciddi Giriyorsunuz :D Arada Sinir de Ediyor Tabii)

Lütfen kesinlikte oynamalısın dediğiniz oyunları belirtin.
Far Cry 3 Der Geçerim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,466
Üyeler
149,736
Son üye
himmetmuhammedk
Top Bottom