Neler Yeni

Birden Fazla Kurumdan Burs Almak?

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Merhaba arkadaşlar, iyi forumlar.

Dönem başında iki bursa başvurmuştum, olumlu dönüş yaptılar. Biri kısa sürede açıklandı biri de daha yeni açıklandı. Önce açıklananı kabul etmiştim direk zaten, ancak o burs miktarı baya küçük, yani otobüs parasını anca karşılıyor zaten. Şimdi kazandığım bursun miktarı da güzel yani, KYK kadar. Ancak bu miktarı güzel olan bursu veren kurum, Türkiye'nin en büyük kurumlarından biri ve bizden başkasından burs alamazsın diye bir şart koymuşlar. Diğer bursu iptal etmek istemiyorum, başka yerden burs almıyorum desem bunu da alsam tespit etme şansları var mı sizce bir şekilde? Aslında tek yerden alıcaktım da işte arasında baya süre farkı oldu, diğerini de almış bulundum yani bunun geleceğini bilmiyordum çünkü. Ne yapmalıyım sizce.

Teşekkürler.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güncel

JSezar

80+ Silver
Bulamazlar,hepsini al

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bulamazlar,hepsini al
İnşallah bulmazlar kanka, vallahi ihtiyacım olmasa zaten almam da dediğim gibi otobüs parası, yurt parası bunları anca karşılıyoz.

Bir de benden okuldan burs almadığına dair belge al demiş de o ne alaka anlayamadım. Benim bildiğim KYK'dan burs almadığına dair belge var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,447
Üyeler
141,138
Son üye
canıtın25
Top Bottom