Neler Yeni

Birini bana karşı hakaretten nasıl dava edebilirim ?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,279
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Dostlar 17 yaşındayım, reşit olmama 1 yaş var öncelikle. Karşıdaki kişi bir kız ve o da reşit değil.

Buraya kanıt atamıyorum ama haksız yere ; anamdan babamdan hatta göbek deliğimdeki (olmayan) kıldan (?) tutun, cinsel organıma kadar ağır küfür yedim.
Küfür yemeye takılan birisi hiç değilim,

Sırf onu yaptığına pişman etmek için bir şikayet sürecine girsem beni neler bekliyor tam olarak ? Daha önce deneyimi olan veya bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Bahsettiğim kişinin sadece instagram hesabı var elimde, adını, okuduğu liseyi ve kadıköy'de oturduğunu biliyorum. Bunlar harici bir bilgim yok kendisi hakkında.

Ayrıca çok mu uğraştırıcı olur benim açımdan ?

Bahsettiğim şeyler gerçekten troll değil, komik ama orası ayrı tabii.

Son düzenleme:

dalgakıran06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Enes
şikayet için kanıt lazım ses kaydı ekran görüntüsü falan. bunları alsan bile yasal değil. alıyorsun mahkemeye vermek için 1-2 ay dava açılma süresi var. açıldıktan sonra duruşma oluyor herkes yapmadım diyo. iş uzuyor da uzuyor ya

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,279
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şikayet için kanıt lazım ses kaydı ekran görüntüsü falan. bunları alsan bile yasal değil. alıyorsun mahkemeye vermek için 1-2 ay dava açılma süresi var. açıldıktan sonra duruşma oluyor herkes yapmadım diyo. iş uzuyor da uzuyor ya
Kanıt var kabak gibi ses kaydı var ortada. Silinmemiş bir şekilde duruyor.
Mahkemeye vermek için adliyeye gideceğim dimi ? Absürt bir soru belki ama bilmediğimden soruyorum.

Bunun için bana bir masraf çıkacak mı ? Veyahut avukat vb. gerekir mi ?

dalgakıran06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Enes
Kanıt var kabak gibi ses kaydı var ortada. Silinmemiş bir şekilde duruyor.
Mahkemeye vermek için adliyeye gideceğim dimi ? Absürt bir soru belki ama bilmediğimden soruyorum.

Bunun için bana bir masraf çıkacak mı ? Veyahut avukat vb. gerekir mi ?
savcılığıa şikayette bulunuyorsun dilekçe yazman gerek yazmasını bilmiyorsan avukatlar yazıyor ama çok para ya. savcıya ifadeni ve kanıtları sunuyorsun gerisini bekliyon ama avukat lazım bence bizim bi olay vardı sonucunu hala öğrenemedik mahkemeden gelen sonucu

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,716
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
nereden sövdü neden sövdü? bizim lisede de sınıfta bir kız tamamen durduk yere bana sövmüştü sosyal medyadan, sınıfta olay çıkmıştı o.O2:alien::alien: acep ben de mi şikayet etseydim derdim de aramız kötü falan da değildi, şok geçirmiştim

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,279
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nereden sövdü neden sövdü? bizim lisede de sınıfta bir kız tamamen durduk yere bana sövmüştü sosyal medyadan, sınıfta olay çıkmıştı o.O2:alien::alien: acep ben de mi şikayet etseydim derdim de aramız kötü falan da değildi, şok geçirmiştim
İnstagramdan.

Aramızda geçen diyalog şuna benziyordu ;

Hakan : 190 boya 70 kilo nasıl sence zayıf mı
x : kas kütlesi yağ oranı falan var şimdi görmeden bir şey diyemem
Hakan : vay kas kütlesi falan.. sporcusun o zaman tekniğe girdiğine göre
x : hayır ne alaka
Hakan : zayıfsın o zaman
x : sporcu da değilim zayıf da değilim
Hakan : lolcüsün o zaman
x : asogksfkkfsg ne alaka ya

...

Konuşma bir müddet devam etti sonra tatlı bir şekilde kapandı.
Ertesi gün sabah 9 civarı kaşımdaki çiziğe kadar küfür yedim.

İnstagramda paylaştım bunu hatta h4kandmn istersen ekle bak. :D

BeKo'O

80+ Silver
İnstagramdan.

Aramızda geçen diyalog şuna benziyordu ;

Hakan : 190 boya 70 kilo nasıl sence zayıf mı
x : kas kütlesi yağ oranı falan var şimdi görmeden bir şey diyemem
Hakan : vay kas kütlesi falan.. sporcusun o zaman tekniğe girdiğine göre
x : hayır ne alaka
Hakan : zayıfsın o zaman
x : sporcu da değilim zayıf da değilim
Hakan : lolcüsün o zaman
x : asogksfkkfsg ne alaka ya

...

Konuşma bir müddet devam etti sonra tatlı bir şekilde kapandı.
Ertesi gün sabah 9 civarı kaşımdaki çiziğe kadar küfür yedim.

İnstagramda paylaştım bunu hatta h4kandmn istersen ekle bak. :D
Knk daha bugün benzer olay yaşadım hatta konu da iyi denk geldi. Ben de çok isterimde gerçektwn dava işi uğraştırıcı yani değicek bir şey olması lazım salla geç TR'de tınlamazlar o işleri, bende csde çok küfür yiyorum ama takmıyorum gelip geçiyor :D ben de instadan hikayede paylaştım öylesine sonra bide özelden yazıp anama sövdü adam :D instam açık: beko_o_

NightWish2434

80+ Silver
Dostlar 17 yaşındayım, reşit olmama 1 yaş var öncelikle. Karşıdaki kişi bir kız ve o da reşit değil.

Buraya kanıt atamıyorum ama haksız yere ; anamdan babamdan hatta göbek deliğimdeki (olmayan) kıldan (?) tutun, cinsel organıma kadar ağır küfür yedim.

Sırf onu yaptığına pişman etmek için bir şikayet sürecine girsem beni neler bekliyor tam olarak ? Daha önce deneyimi olan veya bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Bahsettiğim kişinin sadece instagram hesabı var elimde, adını, okuduğu liseyi ve kadıköy'de oturduğunu biliyorum. Bunlar harici bir bilgim yok kendisi hakkında.

göbek deliğindeki kıla kadar sövmeseydi sıkıntı yoktu ama sövdüyse 10 yıl yatar

HasanBG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Hasan

uğraşmaya gerek yok bence hocam

Maykıl

80+ Silver
sorgu at ev adresini bul benle uğraşma diye not bırak tam film sahnesi olsun o.O2 rahatsız olur zaten

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,845
İsim
Mert Can Ergün

Kadıköy ün neresinde oturuyor Kadıköy bizim semttimiz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sana kim sövdü cicim söyle bana işini bitireyim

• Muhteşem
Reaksiyonlar: cici
Top Bottom