Neler Yeni

Bizim Keşfettiğimiz Yurt Dışı alışveriş sitesi: SPORTPURSUIT

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Merhaba arkadaşlar,

Size bizim keşfettiğimiz bir siteyi tavsiye etmek istiyorum. İnternette araştırdığımda, Türkiye'de pek bilinmediğini fark ettim ve ilk başta Türkiye'ye gönderimleri olmadığını öğrendim. Ancak yetkililere ulaşıp durumu bildirdikten sonra artık Türkiye'ye kargo göndermeye başladılar. Bu siteyi 1-2 yıldır kullanıyoruz ve deneyimlerimiz oldukça olumlu. Kargolar bazen erken bazen geç geliyor, ancak fiyatlar Türkiye'deki mağazalara kıyasla oldukça makul. Özellikle Columbia gibi kaliteli markaları çok uygun fiyatlarla bulabiliyorsunuz. Müşteri memnuniyeti de oldukça yüksek.

Bir örnek vermek gerekirse, geçenlerde aldığımız bir pantolonun bedeni beklediğimiz gibi değildi. Ancak fotoğraflarını çekip müşteri hizmetlerine gönderdikten sonra, "Özür dileriz, pantolon sizde kalsın" diyerek para iadesi yaptılar. Güvenilirlik konusunda herhangi bir sorun yaşamadık.

Siteye gelirsek, adı "SportPursuit" ve İngiltere'den geliyor. Pound (£) ile işlem yapıyorlar.

Satın alım hakkında bilgi vereyim; kargolar PTT Kargo ile geliyor ve vergilerini ödüyorsunuz. Vergi miktarı genellikle çok yüksek olmuyor. Ancak alışveriş yaparken MUTLAKA 150 doların altında tutmaya özen gösterin. Aksi takdirde gümrükte kalabilir. Bizim başımıza 2-3 siparişte bu durum geldi ve iade edildi. 150 dolar altında olsa bile bazen gümrüğe takılabilir, ancak fatura vb. belgelerle sorunu çözebilirsiniz.

Birkaç tane kıyafet önerisi:
Pantolon Bu bende var. Öneririm. Yağmur suyunu geçirmiyor. Rahat. Ama 1 tane bedeni kalmış.

Pantolon

Ceket Bu da bende var. Güzel. Alınabilir.

Gömlek Bende var. Güzel. Small almıştım. Küçük sayılmaz ama kiloluysanız olmayabilir.

Kapüşonlu Üst Yine bende var ama hangi bedeni olduğunu hatırlayamadım. Ya M'dir ya da S'dir.

Önerileri çok uzatmayacağım. Kendiniz bakarsınız.
Umarım bu bilgiler işinize yarar. İyi alışverişler!

Siteye buradan kaydolabilirsiniz.

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,473
İsim
Heath Ledger
Kayıt olmadan sitede gezinemiyorum

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Mr.White

80+ Bronze
Şu yüzden hevesim kaçıcak şimdi :D

1714023257322.png

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,326
İsim
Batuhan
Hocam şimdi nasıl bir şişme istiyorsun? Mont olarak düşünürsem var baya sitede. Columbia da var.
Up UP Up .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Varmıdır Acep ?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

MythPhantom

80+ Bronze
Benimde Birkaç alışverişim oldu Güvenilir site

Top Bottom