Neler Yeni

Bizim millet niye bu kadar .....

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,536
İsim
umt
Discord
umt#4257

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,582
İsim
İsmi ismi.
Giyiminden kuşamından ötürü insanları katleden gericiler.
İşte mesela dediğin rize vs. meselesinde isyan çıkarıp kanunlara karşı çıkanların olduğunu söyledim. Peki bu dediğin hangi olay? Ben emin ol olabildiğim kadar objektif olurum
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynen kanka ingiliz ajanı atatürkün yerine geçip ingilizlere karşı savaştı
Dimi o da garip. Adam trablusgarpda ölüyor. Onun yerine ingiliz ajanı getiriliyor. O ingiliz ajanı da çanakkale de bir sürü ingilizi yeniyor :D

neptün yüksel

80+ Bronze
İşte mesela dediğin rize vs. meselesinde isyan çıkarıp kanunlara karşı çıkanların olduğunu söyledim. Peki bu dediğin hangi olay? Ben emin ol olabildiğim kadar objektif olurum
İşte attığın gazeteler olsun, Hamidiye olsun falan. İnsanlar bir de korku altında yaşantılarını değiştirmiş bir de. Allah korusun bizi böyle şeylerden, amin.

Milletin niye CHP'yi bugüne kadar seçmemesi belli oldu. Millet istemiyor bunları.

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,582
İsim
İsmi ismi.
İşte attığın gazeteler olsun, Hamidiye olsun falan. İnsanlar bir de korku altında yaşantılarını değiştirmiş bir de. Allah korusun bizi böyle şeylerden, amin.

Milletin niye CHP'yi bugüne kadar seçmemesi belli oldu. Millet istemiyor bunları.
E işte ben de bu dediklerini açıkladım zaten. Neyse günün sonunda güzel tartışmaydı. Saygın için teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnsanlar bir de korku altında yaşantılarını değiştirmiş bir de.
Bir de isyan dışında halk tan şapka takmayanlara bir şey olmadı ki. Şapka takmayarak gezebiliyordun. Eğer bir şey takacaksan fes takamıyordun şapka takman lazımdı. Onun dışında şapkasız olabilirdin. Ama o imamın dediği şey, şapka takanları dövmeler, isyan çıkarmalar gibi şeylere karşılık verilmesi normal.
yıl 1930 şapka devriminden 5 yıl geçmiş. dk 3.58 de çiftçi midir nedir şapkasız, taksaydı şapka takardı gibi
bak burdada halktan şapkasız bulabilirsin
Yine de güzel tartışma için Teşekkürler.

Son düzenleme:

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,582
İsim
İsmi ismi.

Cevap verir misiniz hocam o kadar şey yazdım.

Top Bottom