Neler Yeni

Bizim millet niye bu kadar .....

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,578
İsim
İsmi ismi.
040591d01866e82e0bb79613cd8b6f13.jpg
DHFDHGDFGDFFDGFDG

neptün yüksel

80+ Bronze
Bu konu hakkında belgeler ve kaynaklar burada;

Okumadan geçenin aklından şüphe ederim.
İnsanlara da sırf değerleri için "zekasız" diyen ahmaklardan da zeka, mantık aramam zaten.

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel

İnsanlara da sırf değerleri için "zekasız" diyen ahmaklardan da zeka, mantık aramam zaten.
Jdnxkdfjjrjfjfjfnnfrkfkrnfbffjdnfnnrjfjjf
Belegelergercektarih sitesine kaynak olarak kullanıyor. dhfjfbfnjfnfnfnfkgnfmfmhdnfnfnfjjrjrnnfbbfbfnnfnntntntnf.
O site sahte "kaynak" paylaşıyor garibimin haberi yok

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,578
İsim
İsmi ismi.
Jdnxkdfjjrjfjfjfnnfrkfkrnfbffjdnfnnrjfjjf
Belegelergercektarih sitesine kaynak olarak kullanıyor. dhfjfbfnjfnfnfnfkgnfmfmhdnfnfnfjjrjrnnfbbfbfnnfnntntntnf.
O site sahte "kaynak" paylaşıyor garibimin haberi yok
Bi dakka lan şu herif benim attığıma inandı mı yoksa ben mi yanlış anladım lan sdfgdfgfdgfdg
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu an okuyorum buna inandın mı gerçekten ASDASFASDFSDFSA direk bascam engeli sana çok ta umrumdasın knks

neptün yüksel

80+ Bronze
Bi dakka lan şu herif benim attığıma inandı mı yoksa ben mi yanlış anladım lan sdfgdfgfdgfdg
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu an okuyorum buna inandın mı gerçekten ASDASFASDFSDFSA direk bascam engeli sana çok ta umrumdasın knks
Söz konusu haber yerel basında yayınlanmıştır. Bakınız; “Türk Mason Cemiyeti Kendi Kendini Feshetti”, Varlık Birlikte Yaşar, 11.10.1935, sayfa 2.

[26] Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Büyük Locası resmi web sitesi

[27] Masonların “Büyük Şark” dergisi, Ikinci Kânun – Şubat, 1934.

[28] Büyük Üstat Şekûr Okten, Mimar Sinan Dergisi, yıl 1981, sayı 41, sayfa 5. Bu dergi, Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Büyük Locasının yayın organıdır.

[30] Masonlukta “3. Derece Nizam Vaziyeti”nin fotoğraftaki şekilde olduğuna dair bakınız; Masonlar Büyük Locası Üstadı Celil Layiktez, Başlangıçtan Bugüne Kadar Ritüelimizin Inkişafı, Mimar Sinan Yayınları No:1, Yenilik Basımevi Istanbul 1972, Üçüncü Dereceye Mahsus Muhtıra, sayfa 11. (Bu dipnot ile ilgili yazıda fotoğraf bulunmaktadır.)

İftira etmeyin.

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
Söz konusu haber yerel basında yayınlanmıştır. Bakınız; “Türk Mason Cemiyeti Kendi Kendini Feshetti”, Varlık Birlikte Yaşar, 11.10.1935, sayfa 2.

[28] Büyük Üstat Şekûr Okten, Mimar Sinan Dergisi, yıl 1981, sayı 41, sayfa 5. Bu dergi, Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Büyük Locasının yayın organıdır.

[30] Masonlukta “3. Derece Nizam Vaziyeti”nin fotoğraftaki şekilde olduğuna dair bakınız; Masonlar Büyük Locası Üstadı Celil Layiktez, Başlangıçtan Bugüne Kadar Ritüelimizin Inkişafı, Mimar Sinan Yayınları No:1, Yenilik Basımevi Istanbul 1972, Üçüncü Dereceye Mahsus Muhtıra, sayfa 11. (Bu dipnot ile ilgili yazıda fotoğraf bulunmaktadır.)

İftira etmeyin.
Kaynak dediğin böyle paylaşılmaz bu dergiler bunları nereden öğrendi siteden kaynak kopyalayıp burada bize iftira etme diyemezsin git o kaynaklardaki kaynakça kısmında bu konuyla ilgili kaynakları bize göster.

Ben sana söyleyeyim bu iddialar armstrongun bozkurt kitabı veya ingiliz istihbaratından söylenti olarak çıkartılıyor

neptün yüksel

80+ Bronze
Kaynak dediğin böyle paylaşılmaz bu dergiler bunları nereden öğrendi siteden kaynak kopyalayıp burada bize iftira etme diyemezsin git o kaynaklardaki kaynakça kısmında bu konuyla ilgili kaynakları bize göster.

Ben sana söyleyeyim bu iddialar armstrongun bozkurt kitabı veya ingiliz istihbaratından söylenti olarak çıkartılıyor
Al sen bak. Gerçekleri öğren.

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,578
İsim
İsmi ismi.

İftira etmeyin.
28:25 bu adamın atatürkü eleştirdiği kızdığı milyon tane video var kanalında istersen bak ama objektif işte mason konusunda bunları diyor.

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
Al sen bak. Gerçekleri öğren.
Hdjdbdjdjfj bu siteyi okudun ama kaynakları açıp bu doğru mi değil mi bakmadın değil mi?
Daha kendin savunduğun şeyi okumamışsın neptüüuün bana atar yapma

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,578
İsim
İsmi ismi.
Bilmiyorum bu kanalı maalesef. Yorum yapmam anlamsız olur.
Zor değil ahmet anapalı yaz kanalına bak Atatürk hakkında milyon tane videosu var ama objektif olmaya çalışıyor bence ve mason değildir diyor, ve masonluk yasaklandı atatürk zamanı.

Top Bottom