Neler Yeni

Bizim okulu CİMER'e şikayet edecem. Yardım edin !

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Ahmet Yıldırım
Bu gördüğünüz fotolar bugün çekilmiş. Depremden sonra oluşan çatlaklar ve kırıklar. Ben gözümle görmedim foto attılar bana. Yarın gidip görcem.
Fakat müdür yardımcımız ve müdürümüz bunun için herhangi bir şikayette yada eylemde bulunmuyor. Kız arkadaşımın babası müdürü aramış ve bu çatlakların hesabını sormuş. Bu şahıslarda bunların eskiden olduğunu söylemişler. O kolonda gördüğünüz çatlak eskiden de vardı. Yanlış hatırlamıyorsam ELAZIĞ depreminde oluştu. Ama şuan duvarlar çatlamış ve kolondaki çatlak çok daha büyümüş.
Ben 12.sınıfım bir daha okula girmeyeceğim ama orda yüzlerce insan var ve sorumluluk hissediyorum. Biliyorsunuz yakında BİNGÖL depremi olacak ve bizim şehrin Bingöl'e olan uzaklığı maks 2.saatlik yol. Yani çok yakınız. Hiç bir şey olmasa bile orda sevdiklerim var.
Şimdi kendi adıma CİMER'e şikayette bulunmak istiyorum. Genel olarak CİMER şikayetlerle yakından ilgili. O yüzden direk oraya gitmek istiyorum.

Nasıl bir yol izlemeliyim ?
Kimlik gizliliğini sağlarlar mı ?
Eğer okul benim şikayetim üzerine kapatırlarsa insanlar eğitim göremiyecek. Bu yaptığım insana hakkını yemek oluyor mu ?

Bana yardımcı olacak biri var mı ?

TEŞEKKÜRLER <3
Eskiden bimer vardı oraya okulumu şikayet etmiştim müdür yardımcısı yanına çağırmıştı. Gizlilik olacağını sanmıyorum.

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,283
İsim
Anonim-Anonim
Kolon çatlağı dediğiniz kolon çatlağı olmayabilir. Kolonlarda bir şey yoksa sorun olmaz diye düşünüyorum. Çatlayan yerin sağ ve sol tarafına vurun. Daha sonra duvar’a vurun. Sesin tokluğundan anlarsınız. Kolonda çatlak varsa girmeyin kesinlikle. Ancak duvar dahi yıkılsa kolonlar sağlamsa bir şey olmaz yine de tedbir almakta fayda var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,867
İsim
Emir Yusuf
1 gün ile beklemeye lüzum yok, direkt CİMER veya bulunduğun ilin belediyesine bir yazı bırak.

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,271
İsim
Ümit Can
Evet duvardaki çatlatlar çok korkutucu gözükse de kolonlar eğer sağlamsa tuğladaki çatlağın kırığın binanın sağlamlığına hiçbir etkisi yok. Eğer o okulda şuanda eğitim veriliyorsa öncesinde kontroller sağlanmıştır diye düşünmeden edemeyeceğim. Müdüre sorup varsa elinde tarihi yazılı bir kontrol ettirdiğine dair belge çokta kafaya takmaya gerek yok. Tuğladaki deformeler sıva ve boyayla halledilecek şeyler.

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,489
İsim
umt
Discord
umt#4257
Eğer okul benim şikayetim üzerine kapatırlarsa insanlar eğitim göremiyecek. Bu yaptığım insana hakkını yemek oluyor mu ?

TEŞEKKÜRLER <3
sence eğitim mi daha önemli yüzlerce insan hayatı mı

Maykıl

80+ Silver
at bana yazıcağını falan ben şikayet ediyim :D istanbbuldan gelsin alsın .d

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,179
Üyeler
141,407