Neler Yeni

Çözüldü✓ Blackshark v2 bu satıcıdan alınır mı?

lcecube

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Gürol kara
Güvenilir gibi.normal oyuncu ekipmanları satan bi mağaza

Blackshark v2 almayı düşünüyorum bu satıcı en ucuza satıyor. alışveriş yapan varmı güvenilir mi yardımcı olursanız sevinirim
google üzerinden 5 puan almış 5 üzerinden 2 tane şikayet var çözülmüş onlar haricinde hiç şikayet yok

bana kalırsa şikayet siliyorlar gibime geldi neden piyasanın altında satsınki o işte bi bit yemi vardır.

Suwariba

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Blackshark v2 almayı düşünüyorum bu satıcı en ucuza satıyor. alışveriş yapan varmı güvenilir mi yardımcı olursanız sevinirim
Bende o satıcıdan aldım kargolama vs. gayet iyiydi. game of zoneden 3. siparişim hepsinden memnunum 3 kat pakete sarmişlardı alabilirsin
IMG20220701224127.jpg

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
Mesaj otomatik birleştirildi:

mediamarktan alın hocam

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
alın ama sıkıntı olsa hijyen ürünü olduğunu varsayarsak sorun çıksa başınızı ağrıtmaları kuvvetle muhtemel
öyle bişey yok zone bilişim yıllardır piyasada olan bir firma gayet güvenilir. sıkıntı çıksa bile tüm sorumluluk trendyola ait. standart bir e ticaret sitesi ne kadar güvenilirse game of zonede o kadar güvenilir.

Suwariba

80+ Silver

mediamarktan alın hocam
v2x modeli bu hocam, bi alt modeli ben v2 olan modele bakıyorum

Bende o satıcıdan aldım kargolama vs. gayet iyiydi. game of zoneden 3. siparişim hepsinden memnunum 3 kat pakete sarmişlardı alabilirsin Alıntıyı görüntüle
Kral yine vaktimi kurtardın, bende buradan alacağım, ilgin ve yardımların için çok teşekkür ederim

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
öyle bişey yok zone bilişim yıllardır piyasada olan bir firma gayet güvenilir. sıkıntı çıksa bile tüm sorumluluk trendyola ait. standart bir e ticaret sitesi ne kadar güvenilirse game of zonede o kadar güvenilir.
siz sorun yaşamadınız diye arkadaşın yaşamayacağı ne malum? yaşasa sorumlusu siz olacaksanız alsın

Top Bottom