Neler Yeni

Blackshark v2 mi Cloud II mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Boran Coşkun
Bütçe
1000
1 seneden fazla bir süredir Rampage Drop Plus kullanıyorum fakat kulaklığın mikrofonu önce cızırtılı ses verdi ve bir anda çalışmamaya başladı. Sorunun mikrofonda mı yoksa kabloda mı olduğunu algılayamadım ama yeni kulaklık araştırmaya başlamıştım. Kur daha fazla artmadan yeni bir kulaklık almak istiyorum. En fazla 1000 TL'ye çıkabiliyorum bütçe olarak şuanda da o fiyatta alınabilecek en iyi kulaklık Cloud II gibi görünüyor. Yorumlara baktığımda eski olduğu için kötüleyenler olmuş yeni teknolojiler yeni kulaklıklar alınabilir denmiş. Bu fiyat aralığında başka bir kulaklık önerebilicek var mı? İndirimlerden yararlanamadım bu fiyatta hangisi daha mantıklı bilmiyorum başka seçenekte sunulmadı. Karşılaştırma olarak hangisi neden alınmalı düşüncesi olan varsa belirtebilir mi? Teşekkür ederim şimdiden

Zechion

80+ Silver
1 seneden fazla bir süredir Rampage Drop Plus kullanıyorum fakat kulaklığın mikrofonu önce cızırtılı ses verdi ve bir anda çalışmamaya başladı. Sorunun mikrofonda mı yoksa kabloda mı olduğunu algılayamadım ama yeni kulaklık araştırmaya başlamıştım. Kur daha fazla artmadan yeni bir kulaklık almak istiyorum. En fazla 1000 TL'ye çıkabiliyorum bütçe olarak şuanda da o fiyatta alınabilecek en iyi kulaklık Cloud II gibi görünüyor. Yorumlara baktığımda eski olduğu için kötüleyenler olmuş yeni teknolojiler yeni kulaklıklar alınabilir denmiş. Bu fiyat aralığında başka bir kulaklık önerebilicek var mı? İndirimlerden yararlanamadım bu fiyatta hangisi daha mantıklı bilmiyorum başka seçenekte sunulmadı. Karşılaştırma olarak hangisi neden alınmalı düşüncesi olan varsa belirtebilir mi? Teşekkür ederim şimdiden
Benim tercihim Hyperx Cloud II olurdu bildiğim kadarıyla büyük bir kutuyla geliyor ve içinde kumaş ve deri pedler vardı yanlışım varsa düzeltin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Mert Soytürk
Blackshark V2 derim ben

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Boran Coşkun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim tercihim Hyperx Cloud II olurdu bildiğim kadarıyla büyük bir kutuyla geliyor ve içinde kumaş ve deri pedler vardı yanlışım varsa düzeltin.
Deri pedlerin çok terlettiğini söylüyorlar da ben drop plus kullandığım için zaten alışkınım deri pede yanında kumaş ped ile gönderiliyorsa gayet iyi bence sonuç olarak yedek ped olarak kumaşın bulunması da + olur benim için

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Furkan SARIGÖL
Hyperx Cloud 2.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Cloud 2 öneririm. Uzun yıllar kullanırsın. Hala kaliteli bir model.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,191
İsim
Oğuz Oğuz
Valla ikisini de kullanmadım ama profesyonel oyuncular hep cloud 2 kullanıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,044
Üyeler
142,077
Son üye
yusuf zengin
Top Bottom