Neler Yeni

Razer Blackshark V2 USB mi yoksa Hyperx Cloud II mi?

AquaDeviL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
SEFA V.
Çok video izledim ancak karar veremedim arkadaşlar. Fiyat olarak blackshark 2k, Cloud II 1.5k sizce hangisi alınır? Kullananlar bir cevap verebilir mi?

whisper snow

80+ Silver
Blackshark V2. Ben alt modelini kullaniyorum memnunum.

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Kayhan Uygun
ikisini de kullanmış birisi olarak tabiiki de blackshark v2 kafanda hissetmiyorsun aşırı rahat kulak pedleri kumaş ve cloud 2 de ki gibi sesler tiz gelmiyor tam ayarında sesler tok ve yazılımından detaylı ayar yapabiliyorsun mikrofonuna bile... c2 nin mikrofonunun kötülüğünden bahsetmiyorum bile.

AquaDeviL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
SEFA V.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ikisini de kullanmış birisi olarak tabiiki de blackshark v2 kafanda hissetmiyorsun aşırı rahat kulak pedleri kumaş ve cloud 2 de ki gibi sesler tiz gelmiyor tam ayarında sesler tok ve yazılımından detaylı ayar yapabiliyorsun mikrofonuna bile... c2 nin mikrofonunun kötülüğünden bahsetmiyorum bile.
peki mikrofon konusunda discordta sorun yaşıyor musun? Çoğu kişi sorun yaşamış ses kartıyla bağlandığından sanırım.

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Kayhan Uygun
peki mikrofon konusunda discordta sorun yaşıyor musun? Çoğu kişi sorun yaşamış ses kartıyla bağlandığından sanırım.
hyperx quadcast kullanıyorum fakat kendi micini de denediğim de bir sorun yaşamadım c2 daha sorunlu zaten

Berk_1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
berk
v2 mikrofonu ile yayın bile yaparsın ,malzeme kaliteside muhteşem öneririm, youtubedan bakabilirsin iki cihazada

Celilkug

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Celil
dalgamı geçiyorsun hocam cloud2 aldım muhteşem kulaklık micinde felanda hiç bi sorun bi problem yok gayette güzel ses kasmak için cloud2 ama microfon için blackshark orası ayrı konu ama dediğin kadar kötü değil çok abartmısısn
Mesaj otomatik birleştirildi:

dalgamı geçiyorsun hocam cloud2 aldım muhteşem kulaklık micinde felanda hiç bi sorun bi problem yok gayette güzel ses kasmak için cloud2 ama microfon için blackshark orası ayrı konu ama dediğin kadar kötü değil çok abartmısısn
zamanının en iyi kulaklıgı hatta şuan bile f/p

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,801
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
İkisini de kullananmış biri olarak söylüyorum Cloud-II, V2`den 2 gömlek daha üstün bir kulaklık. Bunu kesin anlamak için aldım iki kulaklığı da yan yana koydum, Test ettim. V2`ye THX ayarı yapsan bile Cloud-II 1 gömlek üstün.
Cloud-II ` nin ses seviyesi daha yüksek, sesi daha net, sesin geldiği yer daha net yani ses kalitesi olarak V2`yi tokatlıyor. V2`nin tek avantajı mikrofonu, hafifliği ve pad`i olabilir. Cloud-II de rahat kulaklık, konfor olarak da gayet iyi ve Cloud-II`nin microfonu kötü değil abartılıyor. Ayrıca V2`nin kablosu çok kısa bu konuda kimse bir şey dememiş merak ediyorum bu kısalıktan sorun nasıl yaşamıyorlar? Normalde kasamdan kablosu yetişmiyor, hadi benim monitörlerde Usb girişi var oraya takıyorum, olmayan nasıl yapıyor acaba?

Top Bottom