Neler Yeni

Razer Blackshark v2 X vs HyperX Cloud 2

Thee7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Muhammed
Hocam indirimde ama HyperX Cloud 2 de indirimde bende onu soruyordum 400 TL farka HyperX cloud 2 dediler istersen sende düşünebilirsin ben Cloud 2 almayı düşünüyorum fikrimi değiştirecek bir şey olmadığı sürece
Link atar mısın sana zahmet

ShaQLaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yiğit
Her yer de 2k çok ucuz geldi bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Asus rog strix go 2.4 sipariş verdm bunu mu alaym
Asus modeli hakkında bir fikrim yok ama 3k verdiyseniz bir tık pahalı gibi sanki Cloud 2 daha ucuz tabi diğer modeli bilmiyorum yorum yapamayacağım

Link atar mısın sana zahmet
Buyur Hocam

Thee7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Muhammed
Asus modeli hakkında bir fikrim yok ama 3k verdiyseniz bir tık pahalı gibi sanki Cloud 2 daha ucuz tabi diğer modeli bilmiyorum yorum yapamayacağım
2k ya düşmüştü öyle aldım, iptal edeym mi acaba

Buyur Hocam
Teşekkür ederim

Buyur Hocam
Bu hyperx iyi mi

ShaQLaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yiğit

Teşekkür ederim
Önemli değil. Dediğim gibi Cloud 2 yılların kulaklığı ve bu fiyata gayet uygun benim düşüncem cloud 2 ama yinede karşılaştırmalarını izleyin fikir sizin

Thee7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Muhammed
Önemli değil. Dediğim gibi Cloud 2 yılların kulaklığı ve bu fiyata gayet uygun benim düşüncem cloud 2 ama yinede karşılaştırmalarını izleyin fikir sizin
Tmmdır teşekkür ederim çok kararsızım

ShaQLaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yiğit

Teşekkür ederim

Bu hyperx iyi mi
Yayıncıların ve çoğu e-sporcunun kullandığı kulaklıklardan birtanesi yılların kulaklığı dediğim gibi en ucuz fiyatı 2.5k falandı bende indirimdeyken alayım dedim bu fiyat bandında gayet uygun

Thee7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Muhammed
Yayıncıların ve çoğu e-sporcunun kullandığı kulaklıklardan birtanesi yılların kulaklığı dediğim gibi en ucuz fiyatı 2.5k falandı bende indirimdeyken alayım dedim bu fiyat bandında gayet uygun
@Hacı_80

Hocam
Razer Blackshark V2 X 1700 TL
HyperX Cloud 2 2079 TL
Sizce 1700 TL ye Razer mı alınır yoksa üstüne 400 daha koyup cloud 2 mi alayım anakartımın ses kartı Realtek ALC887 (Gigabyte B450M H) razer blacksharkın ses kartı yok bu yüzden bir tık korkutuyor 7.1 de ve ses kalitesi için ve jak girişli birkaç kişide mikrafonunda dip ses olduğunu öne sürmüş cloud 2 de ise ses kartı var ama ondada kulaklıkta dip ses olduğu öne sürülüyor sizce hangisini sipariş vermeliyim çok kararsız kaldım bilenler eksileri ve artılarıyla yazabilir mi yada önerebileceğiniz bu fiyata farklı kulaklık var mıdır ?
Hocam benimde asus b550m k onun ses kart nasıl

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,219
İsim
Kerem Çavuş
Peki Cloud 2 midir asusmu hocam ikiside 2k bandında
Tercihine göre sadece ses kasmak hedefinse cloud , konfor tercih edersen ve ses kasmadan biraz fedakarlık yaparım diyosan asus , ayrıca asus kablosuz

ShaQLaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yiğit
Tercihine göre sadece ses kasmak hedefinse cloud , konfor tercih edersen ve ses kasmadan biraz fedakarlık yaparım diyosan asus , ayrıca asus kablosuz
Sağol Hocam tercihim cloud 2 den yana olacak gibi ama hala bakıyorum

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,219
İsim
Kerem Çavuş
Sağol Hocam tercihim cloud 2 den yana olacak gibi ama hala bakıyorum
arkadaş güzel inceleme yapmış belki yararı olur

ShaQLaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yiğit
arkadaş güzel inceleme yapmış belki yararı olur

arkadaşın incelemesini okudum gayet güzel fakat incelediğim diğer yazılarda da insanların söylediği (incelemeyi yapan arkadaşta biraz değinmiş) ufak bir dip ses ve uzun kullanımda pad parçalanma gibi bir sorunu var diyorlar yani yıllar boyu kullanımda asus önermeyen fazla insan var hocam çevre ekipmanlarında özellikle

Top Bottom