Neler Yeni

Razer Blackshark v2 X vs HyperX Cloud 2

ShaQLaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yiğit
Hocam
Razer Blackshark V2 X 1700 TL
HyperX Cloud 2 2079 TL
Sizce 1700 TL ye Razer mı alınır yoksa üstüne 400 daha koyup cloud 2 mi alayım anakartımın ses kartı Realtek ALC887 (Gigabyte B450M H) razer blacksharkın ses kartı yok bu yüzden bir tık korkutuyor 7.1 de ve ses kalitesi için ve jak girişli birkaç kişide mikrafonunda dip ses olduğunu öne sürmüş cloud 2 de ise ses kartı var ama ondada kulaklıkta dip ses olduğu öne sürülüyor sizce hangisini sipariş vermeliyim çok kararsız kaldım bilenler eksileri ve artılarıyla yazabilir mi yada önerebileceğiniz bu fiyata farklı kulaklık var mıdır ?

ShaQLaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki hocam nedeni var mıdır özellikle şundan dolayı diyorum gibi bazıları cloud 2 birkaç gömlek üstün derken bazıları v2 X için aynı şeyi söylüyor ve 400 TL gibi bir fark var

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,219
İsim
Kerem Çavuş
cloud 2 nin rakibi blackshark v2x değil blackshark v2 o yüzden cloud 2 çok daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki hocam nedeni var mıdır özellikle şundan dolayı diyorum gibi bazıları cloud 2 birkaç gömlek üstün derken bazıları v2 X için aynı şeyi söylüyor ve 400 TL gibi bir fark var
senin o dediğin blackshark v2

ShaQLaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yiğit
Cloud 2 kullanıyorum çok memnunum dostum
Dostum herhangi bir sorun yaşıyor musun rahatlık veya pad konusunda vs. ve dediklerine göre %70 ses seviyesinin üstünde Dip ses oluyormuş sende böyle bir sorun var mı ? eksik gördüğün yerler gibi ?

cloud 2 nin rakibi blackshark v2x değil blackshark v2 o yüzden cloud 2 çok daha iyi

Tam bilmiyorum hocam ama v2x diye biliyorum hep karşılaştırmalarında o var peki cloud 2 de dip ses oluyormudur ? kullanıyormusunuz ?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,219
İsim
Kerem Çavuş
Dostum herhangi bir sorun yaşıyor musun rahatlık veya pad konusunda vs. ve dediklerine göre %70 ses seviyesinin üstünde Dip ses oluyormuş sende böyle bir sorun var mı ? eksik gördüğün yerler gibi ?

Tam bilmiyorum hocam ama v2x diye biliyorum hep karşılaştırmalarında o var peki cloud 2 de dip ses oluyormudur ? kullanıyormusunuz ?
v2x değil çünkü v2 ses kartlı olan model o yüzden rakibi . yeni hp üretimlerde az da olsa dipses sorunu yaşadığını söyleyenler vardı ama şu an indirimdeyken daha iyi alternatif yok

ShaQLaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yiğit
v2x değil çünkü v2 ses kartlı olan model o yüzden rakibi . yeni hp üretimlerde az da olsa dipses sorunu yaşadığını söyleyenler vardı ama şu an indirimdeyken daha iyi alternatif yok
Anladım hocam dip ses mevzusu beni biraz korkutuyor çünkü 2k verip dipsesli kullanmak hoş değil v2x in usb modelide var onda ses kartı olması lazım diye biliyorum hocam ama cloud 2 alacağım gibi duruyor yukarıdaki arkadaşın dediğimi modele ne diyorsunuz peki epos sennheiser gsp 301 modeline

Thee7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Muhammed
Hocam
Razer Blackshark V2 X 1700 TL
HyperX Cloud 2 2079 TL
Sizce 1700 TL ye Razer mı alınır yoksa üstüne 400 daha koyup cloud 2 mi alayım anakartımın ses kartı Realtek ALC887 (Gigabyte B450M H) razer blacksharkın ses kartı yok bu yüzden bir tık korkutuyor 7.1 de ve ses kalitesi için ve jak girişli birkaç kişide mikrafonunda dip ses olduğunu öne sürmüş cloud 2 de ise ses kartı var ama ondada kulaklıkta dip ses olduğu öne sürülüyor sizce hangisini sipariş vermeliyim çok kararsız kaldım bilenler eksileri ve artılarıyla yazabilir mi yada önerebileceğiniz bu fiyata farklı kulaklık var mıdır ?
Razer BlacksharkV2 nerede 1700

Asus rog strix go 2.4 mü razer mi

Thee7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Muhammed
Hocam V2 Modeli değil V2 X modeli ve itopyada mevcut Linkini bırakıyorum
Her yer de 2k çok ucuz geldi bence

Hocam V2 Modeli değil V2 X modeli ve itopyada mevcut Linkini bırakıyorum
Asus rog strix go 2.4 sipariş verdm bunu mu alaym

ShaQLaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yiğit
Her yer de 2k çok ucuz geldi bence

Asus rog strix go 2.4 sipariş verdm bunu mu alaym
Hocam indirimde ama HyperX Cloud 2 de indirimde bende onu soruyordum 400 TL farka HyperX cloud 2 dediler istersen sende düşünebilirsin ben Cloud 2 almayı düşünüyorum fikrimi değiştirecek bir şey olmadığı sürece

Top Bottom