Neler Yeni

BlackShark V2 Pro 2023 Deneyimim ve Cloud 3 Wireless'a geçiş önerisi

Doğukan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Doğukan Peynirci
Bu kısım bahsettiğim. Yoksa gerçekten çok iyi kulaklık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

razer kumaş ped olduğu için daha rahattı haklısın ama onda da söyle bir sıkıntı yaşadım kulak pedleri 5-6 ay sonra söndü öyle olunca kulağım kulaklığın içine çarpıp acıtıyordu .c3w o kadar sıkıntı çekmiyorum bu cihazda gayet rahat benim için kişiden kişiye değişiyo heralde

C3w de bağlantı. Sürücü sorunu yaşadanız mı hiç? Çekincem bu konuda.

heKKin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Enes Keskin
Bu kısım bahsettiğim. Yoksa gerçekten çok iyi kulaklık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

C3w de bağlantı. Sürücü sorunu yaşadanız mı hiç? Çekincem bu konuda.
hiç yaşamadım şuana kadar

burakatan

80+
yaklaşık 1 aydır. razer blackshark v2pro 2023 kullanıyorum ve hernangi bir sıkıntısını görmedim .
gerek razer synapse gerek sesi.
mikrofonu düzgün ayarlayamadım sadece. daha sonra hyperx duocast indirimdeydi onu aldım .
mikrofunsuz kullanıyorum kulaklığı . tek kötü yanı boyunda fazla durmuyor rahatsız ediyor. onun dışında benim sorunum yok kulaklıkla.
Arkadaşımda BSV2 SE var. Kulaklık cidden çok iyi. Tek sıkıntılı yanı içinden çıkan ses kartının kulaklığın tam performansını baltalıyor olması. Özellikle mikrofonu çok kötü yapıyor. Bir de Synapse uygulaması çok sıkıntılı. Her güncellemede acaba bir sıkıntı çıkacak mı diye tereddüt ediyor insan. Arkadaşım 1 ay boyunca THX'deki ses sorunun düzelmesini bekledi. Son güncellemeyle onunkini düzelttiler. Bu sefer başkasınınkini bozmuşlar.

Bu arada Cloud sahibi olan arkadaşlara sorum var. Bu kulaklık ses kasmada bayağı iyi puan almış ama müzik ve film performansı da o kadar iyi mi yoksa sadece rekabetçi oyunlarda mı kullanılır?

Doğukan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Doğukan Peynirci
Arkadaşımda BSV2 SE var. Kulaklık cidden çok iyi. Tek sıkıntılı yanı içinden çıkan ses kartının kulaklığın tam performansını baltalıyor olması. Özellikle mikrofonu çok kötü yapıyor. Bir de Synapse uygulaması çok sıkıntılı. Her güncellemede acaba bir sıkıntı çıkacak mı diye tereddüt ediyor insan. Arkadaşım 1 ay boyunca THX'deki ses sorunun düzelmesini bekledi. Son güncellemeyle onunkini düzelttiler. Bu sefer başkasınınkini bozmuşlar.

Bu arada Cloud sahibi olan arkadaşlara sorum var. Bu kulaklık ses kasmada bayağı iyi puan almış ama müzik ve film performansı da o kadar iyi mi yoksa sadece rekabetçi oyunlarda mı kullanılır?
Fps oyunlarında incelemelerde tek geçiyorlar. Sanal ses 7+1 ve müzik kısmında 1 tık zayıf.

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,281
İsim
Recep Can Boyacı
Razer barracuda x var benimde menteşeler çatladı kaç tane çatlattım malzemeler çok dayanıksız garantiye gönderip iade edicem menteşeler aliminyum değilse dayanmıyor maalesef.

Doğukan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Doğukan Peynirci
Cloud 3 wireless almış bulunmaktayım. W11 ve driver sorunsuz çalısıyor şuan.

burakatan

80+
Cloud 3 wireless almış bulunmaktayım. W11 ve driver sorunsuz çalısıyor şuan.
Hayırlı olsun. Sizden bir ricam olacak. Yanlış bilmiyorsam Cloud 2 ve BS V2 Pro'nuz varmış. Cloud 3 ile bu ikisini objektif şekilde (elinizde Cloud 3 var diye onu övmeyin de 😅) karşılaştırıp görüşlerinizi belirtebilir misiniz? Film/oyun ve müzik performansı olarak.

Son düzenleme:

Doğukan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Doğukan Peynirci
Hayırlı olsun. Sizden bir ricam olacak. Yanlış bilmiyorsam Cloud 2 ve BS V2 Pro'nuz varmış. Cloud 3 ile bu ikisini objektif şekilde (elinizde Cloud 3 var diye onu övmeyin de 😅) karşılaştırıp görüşlerinizi belirtebilir misiniz? Film/oyun ve müzik performansı olarak.
Şuan çok süre geçmedi ama şunları söyleyebilirim. Cloud 2 kabloluydu 3 kablosuz performanslari aynı gibi( konusmak icin daha erken), malzeme ve hissyati ayni. Bs2 pro çok daha konforluydu fakat cloud çok daha sağlam hissettiriyor. Cloudun tizler bir tık alçak ama ekolayzeri ile dengeleyebiliyorsun. Bs v2 nin kronik plastik parçası yüzünden ne kadar tekrar almak istesemde bulaşmayı düşünmüyorum. Redditte çok sorun çeken oldu. Performans olarak fiyat farkının o kadar etmeyecegini düşünüyorum. Uzun kullanımda tekrar burayi güncellerim.

Top Bottom