Neler Yeni

Blackshark V2 Pro 2023

FurkanSv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan
Arkadaşlar bu kulaklığın 2020 modelini kullanıyordum bir sıkıntı yaşadım iade ettim. 2023'te devam ediyor mu bu sıkıntı onu sormak istedim eğer devam etmiyorsa direk alacağım. Ses tekerleğini en sona getirince cızırtı sesi geliyordu. Ve video izlerken bazı kısımlarda bass ve ses patlaması gibi şeyler oluyordu. Aynı sorunlar devam ediyor mu 2023 de?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Swind Batuhan
Arkadaşlar bu kulaklığın 2020 modelini kullanıyordum bir sıkıntı yaşadım iade ettim. 2023'te devam ediyor mu bu sıkıntı onu sormak istedim eğer devam etmiyorsa direk alacağım. Ses tekerleğini en sona getirince cızırtı sesi geliyordu. Ve video izlerken bazı kısımlarda bass ve ses patlaması gibi şeyler oluyordu. Aynı sorunlar devam ediyor mu 2023 de?
hiç yaşamadım belki sesi fulleyince olabildiğinden fazla ses verdiği için videonun ses yükleme kalitesi ile ilgili olabilir kendi kendine ses yokken getirince hiç yaşamadım şuan deniyorum şuan da olmuyo

sadolas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
sadetdin yaman
iadeden ne kdr aldın bro çok fark vardı en son iki model arasında

FurkanSv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kulaklığı zaten 4k ya almıştım aynı miktarı verdiler
Mesaj otomatik birleştirildi:

hiç yaşamadım belki sesi fulleyince olabildiğinden fazla ses verdiği için videonun ses yükleme kalitesi ile ilgili olabilir kendi kendine ses yokken getirince hiç yaşamadım şuan deniyorum şuan da olmuyo
hocam peki ses tekerleğini sona getirince cızırtı oluyor mu ? eğer olmuyorsa düzeltilmiş ona göre alıcam o yüzden biraz detay araştırma yapıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Swind Batuhan
Kulaklığı zaten 4k ya almıştım aynı miktarı verdiler
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam peki ses tekerleğini sona getirince cızırtı oluyor mu ? eğer olmuyorsa düzeltilmiş ona göre alıcam o yüzden biraz detay araştırma yapıyorum
yok olmuyo ama alırsın olur fln garanti vermim sna ben bir şey duymuyorum

FurkanSv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yok olmuyo ama alırsın olur fln garanti vermim sna ben bir şey duymuyorum
haklısın hocam teşekkürler yine de cevap verdiğin için olmazsa bir gün mağzaya gidip deneyip alırım en garanti çözümü o gibi duruyor.

mahsun315

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mahsun özen
bende kullanıyorum 2023 her hangi bir sorun yok

Top Bottom