Neler Yeni

Blackshark v2 x alınır mı

Memink

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammed Emin Kutlu
Bütçe
1500
Merhabalar uzun süredir kulaklık arayışındayım hala da devam ediyor fakat butceme ve bana uygun bir kulaklığa henüz tam anlamıyla bunu istiyorum diyecek şekilde denk gelmedim suanda v2 x green modeli indirimdme 1500 lira bandında bu kulaklığı almalı mıyım almamalı mıyım pişman olur muyum bilemedim o yüzden sormak istedim veya bu fiyat bandına aşağı yukarı başka hangi kulaklıkları önerirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hs65 de yakın bir fiyat bandında bakıldığında aynı şekilde o da indirimde o daha iyi bir tercih mi olur yada

Koltan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Koltan
Bende bakıyorum her kulaklıkta bir sorun buluyorlar.

Memink

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammed Emin Kutlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Karar verdiğinde babada yardımcı olur musun gerçekten günlerdir bak bak asla sonuca ulaşamıyorum

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Eray Fındık
Ben siyahını kullanıyorum memnunum

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Arda doğan
Blackshark v2x kullanıyorum kaliteli bir kulaklık günümüzde zaten orta sınıf ve üstü kulaklıklar anakartlara dahili olan ses kartlarından verim alıyorlar ben alc1220supremefx ses kartına sahip olan asus rog strix b550-f gaming wifi 2 anakart ile kullandım ses kalitesi gayet güzeldi kulaklık kolay kolay terletmiyor hafif olduğundan boyun ağrıtmıyor ve sesleri anlaşılır bir şekilde temiz net veriyor 7.1 konusundada başarılı çünki kulaklık daha çok bass ağırlıklı bir kulaklık ama baş ağrıtmıyor kısaca o fiyata alabilirsin kaliteli kulaklık ama sana tavsiyem bütçen el verirse git harici ses kartlarınada bak derim ses baya iyi oluyor
(NOT❗ SYNAPSE EKOLAYZER DRİVER VAR 10 DOLAR GİBİ BİR FİYATI VAR SESİ İYİLEŞTİRİYOR 7.1 GELİŞTİRİYOR ALIP ALMAMAK SANA KALMIŞ BEN ALDIM AMA SONRADANDA HARİCİ SES KARTI ALDIM ea5 plus )

Ahmet3718

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ahmet Zeki KÖLE
Karar verdiğinde babada yardımcı olur musun gerçekten günlerdir bak bak asla sonuca ulaşamıyorum
Ben blackshark v2 x modelinin bryaz versiyonunu hepsiburadadan yw-bc satıcısından almıştım, alalı aylar oluyor ama 1 yıl olmamıştır heralde. Zamanla kulaklıkta tek tük sorunlar çıkmaya başladı. İlk jak girişinde bir sorun olmuştu (bilgisayarım masaüstü ve kendi y ayırıcı kablosunu kullanıyordum, telefon için de onu çıkarıp tek girişli kullanıyordum.) bir ara telefonda kullanırken mesela şarkıda müzik normal ve net gelirken insan sesi boğuk ve çok az geliyordu bilgisayarda da thx spatial audio ile sağdan soldan gelen sesi test ederken sağdan ses gelmiyordu. O sorunu kabloyu y ayırıcı ya taktığımda sorun olmadan bilgisayar/telefondan kullanabildiğim şekilde denk gelince o şekilde bıraktım o zamandan beri hiç çıkarmıyorum o şekilde geçiştirdim. Bir de kulaklığın üst tarafında soldaki kısım kenardan çıktı diğer yerleri sağlam ama (resmi alt tarafa bırakıyorum)
IMG_20240208_232035.jpg

Bir sorunu daha var az kalsın unutuyordum. Mikrofon kısmı zamanla tuymamaya başladı yani mikrofonu ağzıma doğru büktüğümde (ki ağzıma yaklaştırmadığımda sesi neredeyse hiç almıyor) mikrofonu tutmazsam aşağı doğru düşüyor eskiden büktüğümde sabit kalıyor ama neden böyle bilmiyorum. bu sorunları da razer desteğe yazdım biz ürünü alalım tamir ederiz veya yenisiyle değiştiririz dediler tamam dedik gönderme aşamasında Türkiye'ye kargo seçeneği sunmuyorlarmış yani Türkiye'den garantiye gönderemiyorum illa yurt dışına çıkarsam öyle ürünü alabiliriz diyorlar. Ben de en son hepsiburadadan satıcıya durumu bildirip o şekilde garantiye göndermeyi planlıyorum (satıcı yurt dışından ürünü getirmişti zaten) son planımı da kulaklığı sonuna kadar kullanıp öyle garantiye vermek o da işler ters giderse en kötü ucuza 2. El satarım yada elimde kalır yeni başka bir kulaklık alırım.

Ha bir de şu aralar kulaklıkta ses ayarlama yerini son seviyeye getirirken birçok paylama sesi geliyor nasıl anlatıyım tam tanımlayamadım ama galiba dip ses sorunu diyorlar ona. Sesi de "bana göre" çok çok fazla değil yani. Bu arada ürünü aldığımda kutusu da kendisi de sıfırdı kutu içeriği de tamdı ama ikinci el olma olasılığı var mı emin değilim.

Bunlar dışında kulaklık efsane diyebilirim tüm özellikleriyle. Beğenerek aldım ve şu an da mikrofon dışında sorunsuz kullanıyorum bahsettiğim sorunlar dışında fiyata göre mükemmel diyebilirim. Karşılaştığım sorunlar da sadece benim kulaklığımda heralde.

Memink

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammed Emin Kutlu
Bu durumda 1500 lira gibi bir fiyata alınabilir mi veya hs65 düşünülmeli mi peki

Memink

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammed Emin Kutlu
Tamam teşekkür ederim herkese yine deneyimi tecrübesi bilgisi olanlar için dinlemeye açığım ve birde mouse alacağım fakat farklı bir konu mu açmalıyım

Ahmet3718

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ahmet Zeki KÖLE
Mouse için bütçeni ve kablolu/kablosuz olacağını belirtip yeni konu açmalısın. Mouse için ayrı konu açarsan daha iyi olur.

Memink

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammed Emin Kutlu
Arkadaşlar indirim bitti ve ben blsckshark'ı anlamadım....
Tekrar indirim beklemeli miyim toksa Hs65 hala indirimde tercih edilmeli mi sizce birde Havit'in H2002p modeli indirimde 800 TL bandında o da ucuz geldi ne yapmalı bu durumda

Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Rick Grimes
Arkadaşlar indirim bitti ve ben blsckshark'ı anlamadım....
Tekrar indirim beklemeli miyim toksa Hs65 hala indirimde tercih edilmeli mi sizce birde Havit'in H2002p modeli indirimde 800 TL bandında o da ucuz geldi ne yapmalı bu durumda
Hocam itopyada 1500 TL idi 100 TL zam geldi 1600 TL oldu, hâlâ indirimli sayılır bence.

Ahmet3718

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ahmet Zeki KÖLE
Fiyatı ne kadar bilmiyorum ama kulaklık olarak jbl quantum 100 bakabilirsiniz ben blackshark yerine onu mu alsam diye de düşünüyordum. Bir arkadaşım aldı ses kalitesi olsun başka özellikleri olsun çok beğendiğini söyledi sadece masaüstü için y ayırıcı kablosu yok onu ayrıyaten almak gerekiyor. Özellikleri bakımından karşılaştırdığımda birkaç özellik farkı var ona göre başka ürünlerle karşılaştırma yaparak alın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,497
Üyeler
152,684
Son üye
shezny
Top Bottom