Neler Yeni

Yardım Bluetooth çalışmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Selçuk gümüş
Bir laptopa win11 yükledim 2. Nesil işlemcili, bir türlü Bluetoothu yapamadım aygıt yöneticisinde görünüyor elimle de driver kurdum kendi güncelleştirmesinde de olmadı nasıl yapabilirim. Win7 vardı çalışıyordu

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
Orkun
Bir laptopa win11 yükledim 2. Nesil işlemcili, bir türlü Bluetoothu yapamadım aygıt yöneticisinde görünüyor elimle de driver kurdum kendi güncelleştirmesinde de olmadı nasıl yapabilirim. Win7 vardı çalışıyordu
Driver Win7 uyumlu olabilir. Bluetooth'un driverini Win8, Win10 şeklinde bulabiliyorsanız onu kurun. Çoğu Win7 driver Win8 ve sonrasında uyumsuzluk gösteriyor ve çalışmıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Selçuk gümüş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Driver Win7 uyumlu olabilir. Bluetooth'un driverini Win8, Win10 şeklinde bulabiliyorsanız onu kurun. Çoğu Win7 driver Win8 ve sonrasında uyumsuzluk gösteriyor ve çalışmıyor.
Denedim bunu Windowsun kendinden driver indirdim yine olmadı aygıt yöneticisinde ünlem var üzerinde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Win 10 pro yanlış yazmışım yukarda

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
Orkun
Denedim bunu Windowsun kendinden driver indirdim yine olmadı aygıt yöneticisinde ünlem var üzerinde
Aygıt yöneticisinden Bluetooth a gir, yukarıdan ayrıntılar kısmına girip aşağıdan donanım kimliklerini seç. Orda yazan kimliği internette aratıp uyumlu driver bulabilirsin.

burak9956

80+ Bronze
Görev çubuğu arama kısmı
/hizmetler/Bluetooth destek hizmeti/ başlangıç türü=otomatik yapıp denermisin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Selçuk gümüş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aygıt yöneticisinden Bluetooth a gir, yukarıdan ayrıntılar kısmına girip aşağıdan donanım kimliklerini seç. Orda yazan kimliği internette aratıp uyumlu driver bulabilirsin.
Deniycem az sonra teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Görev çubuğu arama kısmı
/hizmetler/Bluetooth destek hizmeti/ başlangıç türü=otomatik yapıp denermisin.
Bu olmadı hocam

Son düzenleme:
Top Bottom